ZÍSKEJ Až 480,00 CASHCOINS Mutumutu.cz

Podívat se na všechna hodnocení

Alena D
Groupon

Jsem docela nový člen který si zatím pořád rozhlíží co by si kde našel hezkého...tyto stránky mě ovšem velmi zaujaly... nekoupíš s ještě za to něco dostaneš zpět... super

Jiřina K
Groupon

Ušetřila jsem díky cashbacku v této parfumérii asi 120 Kč, takže dobrá i tato částka. Budu pokračovat a uvidíme, co se nadále objeví. Jinak je to i druh zábavy, takže doporučuji a jedeme dál díky ....

Sef D
Groupon

Vyborne, doporucuji vsem a temer na všechno...Moje zkušenost je velice pozitivni, napr. do dnes mam po starosti se zajistovani holici folie na Sixtany Braun, co dřív byl problem se shanenim, ale i s cenou apod.

Michael S
Groupon

Poměrně dlohá doba pro připsání získané částky za nákup. conrad elektronic více jak 90 dnů jinak je to dobré a pokryje to alespoň část nákladů na poštovné. U DR Max byla doba kratší o 30 dnů.

MARTIN
Groupon

Líbí se mi internetové stránky CashbackDeals.cz.
Internetové stránky jsou české, moderní, přehledné. Jsou schopny nabídnout mnoho obchodů, cen, slev. Nabízí obchody, vydělává, šetří čas nakupování a peníze.

Martina K
Groupon

CashbackDeals využívám již delší dobu ,super na oddech a relaxaci a zároven si vydělám nějakou tu korunu .Mají super hry ..bingo ,aukce.Nabízejí spoustu slev a možností jak ušetřit. Všem DOPORUČUJI

Lucie J
Groupon

S Aplikací a stránkou CashbackDeals jsem začala již nedávno a musim říct, že jsrm velice spokojená. V CashbackDeals se dá predevším vydělat nebo našetřit peníze z hodnocením obchodů, kliků na emaily nebo nakupovat v obchodech přímo pres Aplikaci.

Martina V
Groupon

CashbackDeals jsem začala využívat teprve nedávno, ale musím říct, že je to povedená stránka, u které je asi nejlepším a nejzajimavejsim plusem, moznost výdělku nejen online nákupy, ale i ctenim mailu, ci psanim recenzi.

Zuzana V
Groupon

super stránky,díky stránce cashbackDeals si vydělávám nebo spíš pomaličku spořím peníze,stránky mají v procentech velké slevy na různé obchodní řetězce a on line nákupy,jsem členem jen chvíli ale zatím jsem velice spokojená

Zuzka L
Groupon

Jsem teprve na začátku, ale nabídka peněz zadarmo se nevidí často. Jsem zvědavá a nadšená, že něco takového existuje. Možnost ušetřit penízky, se musi využít a navíc je tu moznost nejakou tu zlatku získat

Zdeňka H
Groupon

Moc se mi líbí výhodné nabídky , které denně dostávám a výdělek je velmi rychlí. Celí projekt je velmi snadno srozumitelný a doporučila bych ho každému bez rozdílu věku a pohlaví. Vybere si každý z výhodných nabídek

Alois B
Groupon

Před rokem jsem ještě ani nevěděl, co to Cashback pořádně je a jen jsem tušil, že existuje server, který vrací peníze zpět z nákupu.
Ale ke cashbacku. V podstatě jde o to, účastnit se čtení mailů a anktet.

Lucie B
Groupon

Teprve začínám .Tento nápad s vracením části peněz z nákupu je super! Pro zákazníky má výhodu ušetřených peněz a pro obchodníky zase to, že si je zákazníci snadno přes CaschbackDeals najdou a vyberou. Jen tak dál!

Jan V
Groupon

Skousim a zatim super. Jako prividelek to je super i ty dalsi obchody sou moc super a maji to tam levne docela. Mas to vsechno prehledne na jednom miste a nemusis to nekde hledat a usetri ti to hlavne cas.

Jan S
Groupon

Tento nápad s vracením části peněz z nákupu je super! Pro zákazníky má výhodu ušetřených peněz a pro obchodníky zase to, že si je zákazníci snadno přes CaschbackDeals najdou a vyberou. Jen tak dál! S.

 
ZÍSKEJ Až 2,00% CASHCOINS Kosmas.cz
visit register click