Podívat se na všechna hodnocení

Michal K
Groupon

zatim si myslim ze je to super. teprve jsem zacal ale snad to pujde. tohle dlouhe hodnoceni me ale nici....

Patrik K
Groupon

Je to parádní!!! Můžete ušetřit a zároveň vydělat. je to prostě bezva :) , neznám ale plno těch nabídek, ale všchno to prozkoumám :), děkuji ,Doufám že i má přitelkyně si tohle založí

Lucie N
Groupon

CashbackDeals je opravdu užasný. Zatím jsem ho nevyužívala tak často a tak jeste neznám všechyn jeho výhody. Dá se ale přes něj ušetřit a zároven vydělávat. Určitě ho budu využívat časteji a teším se co z toho bude :)

Libor P
Groupon

Určitě je to zajímavý a dobrý projekt spravovaný Cashbackdeals.cz. Lze ušetřit, přilepšit si, možnost získat větší přehled o firmách nabízejících různé zboží či služby. Mě baví i účastnit se nabízených průzkumů.

Mario K
Groupon

Jednoduchy zpusob vydelku sataci si jen sednout a rozklikat mail podivat se na akce a slevy.Pokud clovek chce objednat a jeste se mi neco vrati neni to parada.A nemusi to ani hledat cashback mu slevy posle sam

Zděnek B
Groupon

Zajímavá, snadná a příjemná práce, která nezabere příliš času a ještě se dá při ní vydělat. Rovněž některé zprávy je možno s úspěchem použít pro vlastní potřebu a k vlastnímu nakupování,či jiné činnosti.

Petra P
Groupon

Je to skvělý, že člověk může vydělávat zábavnou formou :) nic lepšího jsem snad nemohla najít. Děkuji tomu kdo to vymyslel. Vážně je to pecka ze vsech pecek. Mějte se hezky. Krásný den s pozdravem Petra Pipikova

Petra
Groupon

Je to super. že se dá takto ušetřit a ještě vydělat. Snad to bude pokračovat dál. A nějaké nabídky na Ostravu prosím i pro děti a využijeme to celá rodina .Ale co vím tak to využijeme na léto a do domácnosti

Pavla
Groupon

Dobrý den všem, moc pěkná věc, člověk může vydělávat i při svém nákupu a ještě se dozví, kde mají různé obchody slevy. Moc se při tom bavím doporučuji všem kdo má jen trochu trpělivosti, ale moc se to oplatí.

Jana J
Groupon

Opravdu maximální spokojenost. CashbackDeals má podle mého názoru vůbec nejširší nabídku slevových kuponů, jejich odměny za nákup jsou rozhodně zajímavější než u ostatních. Vřele doporučuji všem šetřílkům.

Tana B
Groupon

Opravdu maximální spokojenost. CashbackDeals má podle mého názoru vůbec nejširší nabídku slevových kuponů jejich odměny za nákup jsou rozhodně zajímavější než u ostatních. Vřele doporuřuji všem šetřílkům.

Barbora V
Groupon

Suprová věc, jak si přivydělat, když je člověk šikovný a hlavně trpělivý. Ale každopádně jsem opravdu zvědavá jestli to bude vážně něco vydělávat. Jsem tu krátce, takže moc zkušeností nemám.

Michal N
Groupon

jsem tu kratce tak si to osahavam ale vypada to suprove

Daniel D
Groupon

Úžasná věc doporučuji všem kdo jiný vám dnes něco takto věnuje jako cashback, tak nebud labuť a přidej se taky a vydělávej bezpracně a pohodlně a mužem být i přátelé

Ludmila H
Groupon

Jsem z CashbackDeals nadšená! Jsem tu krátce, zatím pečlivě zkoumám, co všechno lze zakoupit, za jakých podmínek, a jak to funguje. Každý den přináší nový poznatek, včera jsem nadchla i kamarádky.

  GearBest
Close
až 5,00% CashCoins
Sleva 10% na vybrané produkty
Kód:RG10
visit register click