4LifeDirect.cz - Jistota

Nakupování s Cashback

Shoppen met korting

Členové na CashbackDeals mohou nakupovat v obrovském množství přidružených 870 obchodech a prostřednictvím svých nákupů ještě vydělávat. Vše je velmi jednoduché a registrace je úplně zdrama.Zaregistruj se

Jak získat Cashback v přidružených online shopech?

 • 1

  Krok 1: Zaregistruj se

  Zaregistruj se a můžeš začít nakupovat v obrovském spektru partnerských online shopech. > Zaregistruj se a my ti jak uvítací bonus věnujeme do začátku 7,50 CashCoins!

 • 2

  Krok 2: Přihlaš se

  Vždy mysli na to, že jsi při nákupech řádně přihlášen ke svámu účtu, jedině tak můžeme registrovat Tví nákupy a připisovat ti Cashback Login

 • 3

  Krok 3: Najdi obchod

  Hledej v přidružených Online-Shopech, u nabídek hned uvidíš kolik Cashback ti za nákup připíšeme. Našli jste svůj obchod?Klikni na zelené tlačítko a hurááá za nákupy!

 • 4

  Krok 4: Tvůj nákup

  Objednej si produkt nebo službu jako obvykle. Objednávka půjde jednodušč přes stránky partnerského obchodu. Tvá objednávka bude zaregistrována pomocí jména obchodu a kupní ceny, dle té ti vypočítáme kolik Cashcoins ti připíšeme. Pozor CashbackDelas automaticky neregistruje jaký produkt nebo službu kupujete, proto je informace  názvu obchodu a kupní ceně nezbytná.

 • 5

  Krok 5:  Dostan Peníze zpět!

  Tvé objednávky a Cashcoins evidujeme na Tvém CashbackDeals účtě.Vždy když jste přihlášeni můžete kontrolovat stav vašeho účtu.

Výhody CashbackDeals

Po registraci na CashbackDeals získáš slevy na miliony produktů a služeb.Vydělávej a profituj, na CashbackDelas je mnoho způsobů > Zaregistruj se a my ti věnujeme 7,50 CashCoins!

  Ali Express
Close
až 3,50% CashCoins
Sleva 100 Kč na Kasa.cz
Kód:AF-100-218
4Home.cz
visit register click