ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda

Nakupování s cashbackem

Shoppen met korting

Členové CashbackDeals mohou momentálně nakupovat v 652 přidružených obchodech a prostřednictvím svých nákupů ještě vydělávat. Vše je velmi jednoduché a registrace je úplně zdrama. Zaregistruj se taky!

Jak získat cashback v partnerských online obchodech?

 • 1

  Krok 1: Zaregistruj se

  Zaregistruj se zdarma a můžeš začít nakupovat v obrovském množství partnerských online obchodů. Zaregistruj se a my ti jako uvítací bonus věnujeme do začátku 60 CashCoins!

 • 2

  Krok 2: Přihlaš se

  Vždy mysli na to, že jsi při nákupech řádně přihlášen/a ke svému účtu, jedině tak můžeme registrovat tvé nákupy a připisovat ti cashback: přihlásit se

 • 3

  Krok 3: Najdi obchod

  Hledej v partnerských online obchodech , u nabídek hned uvidíš kolik CashCoins ti za nákup připíšeme. Našel/našla jsi svůj obchod? Klikni na zelené tlačítko a hurá na nákupy!

 • 4

  Krok 4: Uskutečni svůj nákup

  Objednej si produkt nebo službu jako obvykle. Objednávka probíhá zcela normálně, jak jsi zvyklý/á na stránce partnerského obchodu. My automaticky zaregistrujeme a zaznamenáme jméno obchodu a konečnou cenu nákupu (abychom mohli vypočítat, jak vysoký cashback od nás dostaneš).

 • 5

  Krok 5: Získej peníze nazpět!

  Tvé objednávky a Cashcoins evidujeme na tvém CashbackDeals účtě. Stav účtu si můžeš kdykoliv po přihlášení zkontrolovat.

Výhody CashbackDeals

Po registraci na CashbackDeals získáš slevy na miliony produktů a služeb. Nakupuj levněji a vydělávaj, na CashbackDeals.cz je mnoho způsobů > Zaregistruj se a my ti věnujeme 60 CashCoins!

 

ZÍSKEJ AŽ 10,00% CASHCOINS Vivantis.cz
visit register click