ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS House
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda

Kuponové slevy & nabídky

Shopping with discount

Moc rádi vám pomůžeme najít výhodné nabídky a akce, které vám pomáhají vydělávat!U CashbackDeals, automaticky z vašich online nabídek profitujete. Za každý nákup Vám dáme Cashback. Takže si užijete výhodnou online nabídku jako takovou a my vám ještě zaplatíme, to je lepší než obyčejná sleva, nebo ne?

Jak dostanu slevu pomocí speciálních akcí a kuponů?

Šetři pomocí kuponů & Akcí celý rok, nech si svou objednávku zaslat bez nákladů za dopravu nebo profituj z mnoha dalších special akcí!

 • 1

  Krok 1: Zaregistruj se a získej Extra slevu!

  S CashbackDeals vždy ušetříš! Zaregistruj se zdarma a nakupuj se slevami a s Cashbackem. Pamatuj, že vyděláváš a výhodně nakupuješ jen tehdy, když jsi našim členem. Pokud tedy hledáš nabídky

 •  bud´te vždy přihlášeni ke svému účtu.

 • 2

  ·Krok  2: Najdi speciální akci nebo výhodnou nabídku

  V naší nabídce CashbackDeals můžeš jednoduše vyhledávat kuponové slevy, podobně jako pomocí prohlížeče. Jednoduše vlož do vyhledávací lišty název příslušného obchodu. Nebo se podívej na celkový přehled obchodů Pokud daný online obchod nabízí kuponové slevy, které ti vrátíme jako Cashcoins, uvidíš informace po rozkliknutí obchodu.

 • 3

  Krok: Objednej si s kuponovou slevou

  Našli jste v online obchodě nabídku, která vás zajímá?Klikněte na zelené tlačítko produktu/nabídky a zkopírujte kod při placení do příslušného políčka. Je důležité, aby jste byli přihlášeni ke svému CashbackDeals účtu. Pak transakace proběhne bezpečne a my vám připíšeme získané CashCoins na účet.Pro více informací, klikněte sem!

Výhody Cashback Deals

S CashbackDeals můžeš profitovat celý rok, skrze super nabídky a speciální akce. Zaregistruj se a získej dvojnásobné slevy!

 

Close
2,50% CashCoins
Přihlaste se newsletteru a buďte informováni o novinkách
Kód:
ZÍSKEJ 3,50% CASHCOINS Expondo
visit register click