ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS Bonprix.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda

Smart Help service

Až 80% dotazů lze vyřešit okamžitě tím, že odpovíte na níže uvedené otázky. Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, můžete nás kontaktovat vyplněním formuláře.

Tvá otázka není na seznamu? Rozklikni kategorie níže a nalezni odpověď na svou otázku.

Top 10 nejčastějších dotazů

 • Jak se odhlásím od odběru newsletteru a e-mailů na CashbackDeals.cz?
  Naše uživatele informujeme o všech aktuálních a výhodných nabídkách, pokud chceš být mezi nim, pokračuj sem klikni sem. Pro odhlášení pak na: Přihlásit se Změnit své preference je možné v sekci "Moje konto " v sekci "E-mail nastavení".
 • Existuje nějaké minimální množství?
  Ano minimální vklad na konto činí 20 CashCoins či více.
 • Jak dostanu cashback za své online nákupy?
  Navštiv www.cashbackdeals.cz ještě předtím než uskutečníš svůj nákup, přihlaš se klikni na online shop a na nabídku, která tě zajímá. Ujisti se, že jsi přihlášen ke svému Cashback kontu. Tvůj nákup tak bude řádně registrován a my ti připíšeme CashCoins.
 • Zapomněl jsem heslo, co mám dělat?
  Klikni sem a zadej nové heslo. Vlož tvůj email a za moment od nás obdržís email s odkazem. Pozor: emailová adresa musí být totožná s tou, se kterou jsi se zaregistroval/a na CashbackDeals.cz
 • Jak můžu vydělávat s CashbackDeals.cz?
  Kromě výhodného nakupování s cashbackem, můžeš pomocí CashbackDeals.cz získat ještě více! Pozvi své přátele nakupovat prostřednictvím kódu CashbackDeals.cz a my tě odměníme! Nebo nám sděl svůj názor vyplněním on-line průzkumů. Můžete se zúčastnit soutěží o skvělé ceny. Malé upzornění: Budete odměněni pouze tehdy, pokud máte účet a jste přihlášeni ke svému účtu.
 • Nenašli jste vaši odpověď v FAQ?
  Pokuste se prosím co nejlépe specifikovat problém, a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.
 • Jsou účty na CashbackDeals.cz a účty na online obchodech propojeny?
  Ne, nejsou propojeny. Abyste získali CashCoins je tedy nutné být přihlášen ke svému účtu a do obchodu se prokliknout ze stránky Cashbackdeals.cz.
 • Nedaří se mi přihlásit, co mám dělat?
  Pokud se registrujete u CashbackDeals.cz, obdržíte potvrzovací e-mail na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli. Když kliknete na odkaz v emailu, potvrdíte tak svou registraci a uvedené údaje a můžete se přihlásit ke svému novému účtu na CashbackDeals.cz. Už jste registrování, a přesto se nemůžete přihlásit na webových stránkách? Zkuste si zažádat o nové heslo . Obdržíte e-mail s linkem, kliknutím na tento odkaz si můžete vytvořit nové heslo. Stále se nemůžete přihlásit s novým heslem? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme
 • Jak je to s CashCoins pokud zboží vrátím?
  CashCoins záleží na produktu nebo službě. Pokud zboží vracíte zpět do obchodu, odrazí se to samozřejmě také na počtu CashCoins.
 • Jak mohu požádat o hotovost?
  O hotovost můžeš požádat, pokud je celkový zůstatek na tvém účtu 700 CashCoins nebo více. Může být vyplacen jen kredit z online nákupů, které byly registrovány a jsou schváleny. Pod tlačítkem "Výplata" ve svém účtu můžeš požádat o vyplacení CashCoins. Není nutné vyplatit celou částku, jakmile je dosaženop minimální částky k výplatě. Nárok na výplatu zaniká v momentě, kdy na tvém účtě nebyla zaznamenána aktivita více než jeden rok či v případě zneužití.

Moje otázka není v seznamu

Kontaktuj nás

Close
až 3,00% CashCoins
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 250kc.
Kód:
ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS Svetla24.cz
visit register click