Side-Banner

O nás

Over Cashbackkorting.nl en Orangebuddies

O CashbackDeals.cz

Cashbackdeals.cz je webová stránka, která ti dává kredity za tvé online nákupy a umožňuje ti tak šetřit mnoha způsoby. Cashbackdeals.cz je součástí mediální společnosti Orangebuddies Media Online. Nakupování s CashbackDeals je zábava, ale především výhodné! CashbackDeals ti přináší nespočet různých výhod v podobě slev, kuponů a skvělých shopping nabídek. Nalezneš u nás přes 500 online obchodů, které nabízejí nepřeberné množství skvělých nabídek

Jak funguje CashbackDeals?

Zaregistrovat se u nás může každý. Po přihlášení automaticky obdržíš Cashback za každý realizovaný online nákup v jakémkoliv z přidružených online obchodů zásilku S vice nabídkou vice jak 500 partnerských obchodů, které nabízí tisíce slev na různé produkty: Nakoupit si můžete oblečení, boty, elektroniku, nebo například skvělou dovolenou. Jsou různé způsoby, jak na CashbackDeals.cz vydělávat. Sbírej cashcoins tím, že pozveš přátelé, sdílením nabídek, hraním her a soutěží a mnoho dalších. Zaregistruj se! Je to zdarma, bez dalších poplatků.

V CashbackDeals.cz nabízíme obrovské portfolio výhod a slev ve světě online nakupování.Zaregistruj se zdarma a užívej si následujících výhod:

  • Cashback slevy na všechny online nákupy
  • Extra slevy na tisíce produktů s vouchery a speciálními nabídkami
  • Ušetři a vydělávej CashCoins
  • Pozvi přátelé a my ti dáme bonus

Členem Orangebuddies Media

Cashbackdeals je jedním z mnoha cashbackových portálů, které spadají do rodiny OrangeBuddies Media. Naše mediální agentura expandovala od roku 2009 na celou řadu evropských a světových trhů: pobočky máme v Nizozemsku, Španělsku, Německu, Velké Británii a Kanadě a spravujeme přes 100 cashbackových portálů v Evropě, Austrálii a USA. OrangeBuddies se specializují na cashback a výdělečné portály a jejich cílem je dodat přidanou hodnotu jak zákazníkům, tak i našim inzerentům.

 

 

Close
až 3,50% CashCoins
Kasa: 200Kč sleva
Kód:AFKASA-191
Side-Banner
visit register click