ZÍSKEJ Až 250,00 CASHCOINS FÉRmakléři
Pár drobných rad, jak ušetřit za Nuerol.

Pár drobných rad, jak ušetřit za Nuerol.

Máme sice stále podzim, pár barevných lístků se ještě statečně zuby nehty drží větví stomů, nicméně moc dlouho už se jim zatínat zoubky do dřeva dařit nebude. Opeřenci jsou již nenávratně kdesi pod palmou a do jara je téměř s jistotou nepotkáme, pokud si tedy zrovna nepustíme naučný program o chování holubů na National Geographics.

To značí jediné: Winter is coming. Ano přináší to řadu „radostných aspektů“: v domě zamrzla voda a tudíž prostě není čím vytřít tu zabahněnou podlahu, natož se pouštět do nádobí! V kanceláři opět nefunguje topení a musíte se mořit s prací v homeofficu …a aby toho nebylo málo-do toho vám pravděpodobně nějakým jiným „zimním“ nedopatřením ještě vypadne internet…zvláštní je, že ta hrůzostrašná chyba naneštěstí postihla jen pracovní email a možná i skype.

A do toho Vánoce, jež se blíží tempem šneka v poměrně slušné fyzické kondici. Ano, Vánoce!!

Čas klidu, pohody a doba, kdy cukříčkovým hlasem a s láskou promlouváme k našim blízkým a nikdy, zásadně nikdy nejsme ve stresu a prostě hýříme vtipem, slunce z duše přímo vystupuje…i když je taková zima, že psiska praskají v zatáčkách.

No tak takhle to není. Tedy omlouvám se těm, kteří jsou vzácným úkazem a opravdu si Vánoce užívají bez hnutí žlučí. Neslibuji Vám, že to tento rok bude nějak výrazně lepší a Vánoce si zamilujete tak, že Vašim příštím dream jobem bude profesionální dřevovýroba lehce kýčovitých betlémů…ne takové ambice nemám. Nicméně Vám alespoň navrhuji možnou eliminaci modřin (Sami dobře víte, jak lidé dokáží být ve frontách agresivní, obzvlášť když je ta Barbína posledním kusem v regálu) a dalším slibem je, že antistresové pilule nebudete zobat jak lentilky.

Navrhuji vybrat si ten nejzrůdnější den v týdnu, to nebude zas tak těžké, beztak už je v 16 odpoledne tma jak pytli, usadit se pohodlně na gauč a popřemýšlet komu co by se tak letošní Vánoce hodilo. Jedna rada: Nehádejte! I když si myslíte, že Vaše matka bezpodmínečně potřebuje kontrolní přístroj tlaku. Možná si přeje zájezd do Las Vegas, nepodceňujte přání svých blízkých! Zeptejte se. Až se Vám podaří dát dohromady WishList, mrkněte se na naše nabídky: https://www.cashbackdeals.cz/shops/deals.php Třeba se Vám něco zalíbí a většinou s nimi výrazně ušetříte! Když jsme u toho šetření, Vánoce Vás opravdu nemusí zruinovat! Podívejte se následující eshopy. Nemusíte se bát, sice nejsou ryze české, ale to nevadí, zboží mají stejně kvalitní a ceny jsou úplně o něčem jiném a doprava je ve většině případech zdarma! Pokud máte stále pochybnosti, podívejte se na hodnocení, které zanechali tisícovky spokojených zákazníků.

Pokud sháníte levnou elektroniku, zkuste třeba Tmart.com nebo ne focalPrice.

Originální módu za skoro „legrační ceny“ zkuste například v ROMWE nebo Rosewholesale

A nakonec ještě pár online shopů, kde za pár korun nebo dolarů sežente snad úplně všechno: aneb od protézy až po ponorku: Alibaba, Zapals nebo DinoDirect.

Jsem ji jistá, že něco vyberete, ušetříte pár litrů potu..v těch přetopených shopping centrech to někdy připomíná poctivou finskou saunu a vůbec, že si ty Vánoce nepřežijete, ale že si je nakonec užijete.

 

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
ROMWE 2,50% CashCoins

ROMWE

ROMWE to je internetový obchod prodávající dámskou módu a doplňky, Za naprosto bezkonkurenční ceny.

K nabídce
Rosewholesale 6,50% CashCoins

Rosewholesale

Rosewholesale- to je neuvěřitelný výběr módy za ještě neuvěřitelnější ceny! V tomto online shopu si vybere každý módní fajnšmekr.

K nabídce
focalPrice 4,00% CashCoins

focalPrice

FocalPrice je online shop, který se zaměřuje především na elektroniku. Neuvěřitelný výběr a bezkonkurenční ceny.

K nabídce
 
ZÍSKEJ Až 2,00% CASHCOINS Baumax
visit register click