4LifeDirect.cz - Jistota
Získej 3,45% CashCoins u Rozbaleno.cz.

Cashback a sleva Rozbaleno.cz

Na Rozbaleno.cz si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu zboží, jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, mobilní telefony, obleceni...za nej ceny.

Na Rozbaleno.cz si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu zboží, jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, mobilní telefony, PC nebo audio technika. Prodejem elektroniky ale zdaleka nekončíme. Zákazníkům nabízíme i pestrý sortiment kvalitního oblečení světových značek, produkty pro děti, vybavení pro turistiku, camping, a také vše potřebné pro domácnost či automobily.
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro Rozbaleno.cz

Nebyly nalezeny žádné výsledky

Rozbaleno.cz Hodnocení 7 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Dana Plchova  | 14/05/18   05:58:36 | Hodnocení obchodu :
Velké množství produktu k vybrání a popis zboží přehledný.přehledny i popis zbozi,které chcete zakoupit.objednávkových list též přehledný a lehký.Dodání zboží v krátké době.Kvalita produktu ve stavu v jakém bylo popsáno.produkt funguje jak má jsem maximálně spokojená
Dagmar Svetlikova  | 28/03/18   12:09:38 | Hodnocení obchodu :
I když rozbaleno,tak je zboží zabaleno! Vše si o něm můžete přečíst i v jakém je stavu. Dodání je velmi rychlé. Balíček je kvalitně zabalen. Webové stránky jsou velmi přehledné. Když sledujete rozbaleno,najdete zde široký sortiment zboží.
Martina Dvořáková  | 21/03/18   09:25:38 | Hodnocení obchodu :
Nakoupila jsem již několikrát a vždy spokojenost. Kupovala jsem různě zboží, velký výběr. Vždy profesionální přístup, vstřícnost info linky. Výrobky dobře označené. Přehledné I použité zboží bylo v pořádku

Oblíbené obchody:

  Ali Express
Close
10,00% CashCoins
Erex24 - sleva 5% na veškerý sortiment
Kód:dnt05
4LifeDirect.cz - Jistota
visit register click