Získej 3,45% CashCoins u Rozbaleno.cz.

Cashback a sleva Rozbaleno.cz

Na Rozbaleno.cz si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu zboží, jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, mobilní telefony, obleceni...za nej ceny.

Na Rozbaleno.cz si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu zboží, jako jsou domácí spotřebiče, elektronika, mobilní telefony, PC nebo audio technika. Prodejem elektroniky ale zdaleka nekončíme. Zákazníkům nabízíme i pestrý sortiment kvalitního oblečení světových značek, produkty pro děti, vybavení pro turistiku, camping, a také vše potřebné pro domácnost či automobily.
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro Rozbaleno.cz

Nebyly nalezeny žádné výsledky

Rozbaleno.cz Hodnocení 5 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Martina Dvořáková  | 21/03/18   09:25:38 | Hodnocení obchodu :
Nakoupila jsem již několikrát a vždy spokojenost. Kupovala jsem různě zboží, velký výběr. Vždy profesionální přístup, vstřícnost info linky. Výrobky dobře označené. Přehledné I použité zboží bylo v pořádku
Monika Roubínková  | 09/03/18   14:16:11 | Hodnocení obchodu :
Koupena odtud trouba s plotýnkami, lehce promáčklá, ale perfektně plní svoji funkci. Žádná technická vada. Směle doporučuji nakupovat zde. Nemám ještě zkušenosti s případnou reklamací, ale cenově to stojí za to.
Hana Ryšková  | 04/03/18   10:06:57 | Hodnocení obchodu :
Dodání, reklamace, vrácení zboží vždy bez problémů. Kontakt a řešení problémů, vše s ochotou vyřešeno v krátkém čase. Vrácení peněz na účet bezprostředně po reklamaci. Naprostá spokojenost s koupenými věcmi. Mohu jen doporučit.

Oblíbené obchody:

  Footer-Banner
Close
až 3,50% CashCoins
Sleva 200 Kč na Kasa.cz
Kód:AF-200-118
visit register click