Získej 3,50% CashCoins u KASA.cz.

Cashback a sleva KASA.cz

V tomto obchodě dostaneš cashback + extra slevu s 1 deals

Kasa.cz je jednou z největších internetových nákupních galerií v ČR, která nabízí široký sortiment zboží od elektra až po chovatelské potřeby

Kasa.cz patří mezi největší internetové obchody na českém trhu. Pobočky má i na Slovensku a v Polsku. Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektra, sportovního zboží, zahradní techniky, kosmetiky, dětského vybavení, nábytku a spoustu dalších doplňků pro volný čas a zábavu.
  • Extra Informace
Statistiky
  • Rychlé připsání CashCoins:0.05 rychlá platba //DNY dny
  • Spolehlivost: 98% 98
  • Aktualizováno: 14 December 2018
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro KASA.cz

až 3,50% CashCoins
banner
KASA: S notebooky Dell vás porucha nezastaví! Už se vám někdy stalo, že se vám pokazil počítač a vy jste se několik týdnů museli obejít bez tohoto klíčového pracovního nástroje? Děsí vás tato hrozba? Kupte si notebook značky Dell a máte po starostech. Jeho záruka Dell NBD (Next Business Day) vám totiž zajistí opravu již do druhého pracovního dne. A nejen to, součástí NBD jsou i další nadstandardní služby: Telefonická technická podpora: v případě jakýchkoliv problémů s vaším přístrojem zavolejte na linku Dell (k dispozici v pracovní dny do 17 h). Proběhne diagnostika přístroje a na základě zjištěných poznatků vám Dell navrhne nejrychlejší řešení. Servis u zákazníka do druhého dne: je-li potřeba, vyšle k vám Dell servisního technika. Ten dorazí hned v následující pracovní den a postará se o opravu vašeho přístroje. 30denní úvodní asistence: v prvních 30 dnech od nákupu se můžete na linku Dell kdykoliv obrátit se žádostí o radu, pomoc s instalací programů atd. Online podpora 24 hodin denně: Na adrese https://support.euro.dell.com získáte bezplatnou online asistence 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc jsou zde ke stažení aktuální ovladače, odpovědi na často kladené otázky atd. Za tento exkluzivní servis nemusíte nic připlácet. Je součástí standardní 2leté záruky. Stačí si koupit notebook Dell a záruka NBD s opravou do druhého pracovního dne je vaše!
Platný do: 31-12-2018 K nabídce

Blog KASA.cz

KASA.cz Hodnocení 12 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Ondřej Unger  | 18/10/18   10:45:37 | Hodnocení obchodu :
Nakupoval jsem zde notebook.. dále také X-box one S. Neskutečná spokojenost, notebook velice rychle doručen, za příjemnou cenu a nepoškozen, taktéž Xbox one S, u toho jsem měl dokonce 40% slevu. NAD MÍRU SPOKOJEN!
Martin Obr  | 15/11/18   16:48:16 | Hodnocení obchodu :
Veliká spokojenost s online shopem a jejich stránkami, široký výběr zboží a velmi přehledné uspořádání zboží a popisy zboží v nabídce, jako třeba dostupnost, skvělé akce a akční nabídky, rychlost vyřízení parádní.
Jiří Novák  | 16/11/18   10:31:11 | Hodnocení obchodu :
Spokojen s přehlednosti stránek. Spokojen s rozvojem a přehlednosti stránek, rozdělení zboží. Dobrý popis zboží a fotografie. Někdy by se hodilo dát i rozměry tam kde chybí. Dodání je dostatečně rychlé a ceny přijatelné.
Close
10,00% CashCoins
Erex24 - sleva 60 Kč!
Kód:DSK38
visit register click