Získej 3,50% CashCoins u Euronics.

Cashback a sleva Euronics

Euronics.cz představuje specialistu v oblasti prodeje spotřební elektroniky všeho druhu. Nej ceny

Nabízíme vám spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty.
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro Euronics

až 3,50% CashCoins
banner
Hodila by se vám nová pračka a sušička, jenže v bytě nemáte místo na dva spotřebiče? Máme pro vás řešení.
Platný do: 31-03-2018 K nabídce
až 3,50% CashCoins
banner
Samsung je jedničkou na trhu chytrých telefonů a jeho modely řady Galaxy ohromí každého svým elegantním vzhledem, intuitivní výbavou či vysoce kvalitním fotoaparátem. Nabídka se vztahuje na Galaxy S8, S8+, S7 a S7 edge.
Platný do: 31-03-2018 K nabídce
až 3,50% CashCoins
banner
Nedovedete si svůj den představit bez kávy a klasický český „turek“ není nic pro vás? Pak vybavte svoji kuchyni nebo kancelář kapslovým kávovarem Nespresso.
Platný do: 31-03-2018 K nabídce
až 3,50% CashCoins
banner
Jak těžké je odstranit zvířecí srst z koberce, ví každý majitel domácího mazlíčka. Víte ale, že tento věčný boj už nemusí být věčný? Stačí se vyzbrojit tím správným pomocníkem – vysavačem Electrolux z řady Animal.
Platný do: 31-03-2018 K nabídce

Euronics Hodnocení 20 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Babora Valentová  | 07/03/18   07:39:40 | Hodnocení obchodu :
Jsem spokojen a nevím o žádné nevýhodě. Zásilkový obchod beru jako velmi výhodný, pohodlný bez opuštění domova. Lze si vybrat z nepřeberného množství zboží, seznámit se s ním pomocí popisů a recenzí. Operátoři ochotně poradí pokud se v organizaci nákupu vyskytne problém. Zavolají člověku i domů. Nemá to chybu.
Hana Fedaková  | 03/03/18   10:39:13 | Hodnocení obchodu :
Nákup v těchto obchodech probíhá v klidné a přátelské atmosféře, prodavači jsou zde přátelští, erudovaní a vždy se snaží vyhovět vašim požadavkům . Výrobky, jež zde prodávají Vám předvedou, vyzkouší a poučí vás o způsobu použití. Vždy se zde ráda vracím.
Denisa Kalalová  | 23/02/18   10:39:28 | Hodnocení obchodu :
Kvalitní služby, které nabízí proskolený personál. Kvalitní zboži bez závad a se zárukou ho i vymění. Super cena která je velice důležitá pro dnešní dobu. Ráda tam nakupuji vždy mají pestrý výběr. Ochotný personál který vždy poradí.

Oblíbené obchody:

  Footer-Banner
Close
až 3,50% CashCoins
Sleva 200 Kč na Kasa.cz
Kód:AF-200-118
visit register click