Získej 4,00% CashCoins u Deichmann.cz.

Cashback a sleva Deichmann.cz

V tomto obchodě dostaneš cashback + extra slevu s 1 deals

Deichmann-módní obuv pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě za bezkonkurenční cenu

To je princip, díky kterému se skupina DEICHMANN vypracovala do pozice největšího maloobchodníka s obuví v Evropě. V roce 2015 prodala skupina DEICHMANN po celém světě přes 172 milionů párů obuvi. To je princip, Společnost DEICHMANN nabízí módní obuv též online, a to 24 hodin denně. Na stránkách www.deichmann.com mohou zájemci vyhledávat v široké nabídce sortimentu dámské, pánské, dětské a sportovní obuvi. Módní obuv a doplňky zákazníci objednávají s doručením zdarma. K online sortimentu patří vedle DEICHMANN obuvi a doplňků i speciální internetové nabídky.
Kategorie
CashCoins
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro Deichmann.cz

4,00% CashCoins
banner
Kupte 2 zlevněné páry, 2. pár dostanete o 50% levněji! Platí pro veškerou zlevněnou obuv a kabelky. Zlevněný produkt bude za nišží cenu. Nelze kombinovat s jinými akcemi.
Platný do: 31-03-2018 K nabídce

Deichmann.cz Hodnocení 8 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Tana Bronecka  | 22/02/18   19:13:29 | Hodnocení obchodu :
Opravdu maximální spokojenost s Deichmann.cz. Je to ten nejlepší online obchod ze všech. Stovky bot v nejrůznějších barvách a hlavně ve všech dostupných velikostech za příznivé ceny. Upřímně doporučuji všem milovnicím botiček jako jsem já.
Lenka Slezackova  | 19/02/18   08:42:13 | Hodnocení obchodu :
Navštívila jsem prodejnu v Boskovicích.Velmi mě překvapila ochota prodavaček a pěkně vystavené zboží.Nechyběly cenovky u každého zboží.Perfektně poskládané dle velikostí. Prodejna čistá udržovaná a moje velká spokojenost.
Markéta Konvalinková  | 08/01/18   08:20:03 | Hodnocení obchodu :
Pěkné boty v krámě když jsem si šla koupit paní prodavačky vůbec ochotné nebyly když se mi po měsíci boty rozpadli a to jsem je mela na sobě 4x tak s reklamaci tam mi ještě problém nakonec mi peníze nevrátili ale dali poukázku že si můžu koupit boty jiné.

Oblíbené obchody:

  Footer-Banner
Close
až 3,50% CashCoins
Sleva 200 Kč na Kasa.cz
Kód:AF-200-118
visit register click