Získej 30,00% CashCoins u AVG Technologies.

Cashback a sleva AVG Technologies

V tomto obchodě dostaneš cashback + extra slevu s 2 deals

AVG Technologies nabízí vysoce kvalitní technologie, které nabízí bezpečností zařízení a ochranu dat. Nyní pořizujte se slevou!

Internet je náš neustálý společník.Najdeme jej v našich domácnostech, kancelářích a bezpočtu dalších míst. Dá se říct, jej máme neustále na dosah ruky. Zařízení, data, lidé… Všichni jsou připojeni. Internet už není jen v našich počítačích, tabletech a telefonech. V současnosti jej najdeme i v autech, v zámcích dveří či dokonce ve věcech, které nosíme na sobě. To vše nyní potřebuje ochranu mnohem víc než dříve. Proto vyvíjíme maximální úsilí, abychom poskytovali bezpečnostní software a služby pro rodiny i firmy.
Kategorie
CashCoins
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro AVG Technologies

až 30,00% CashCoins
banner
Sleva 20% na AVG Ultimate - Unlimited na AVG Technologies Vyčistí počítač, zrychlí jeho výkon a navíc ho ochrání - neváhejte, jde o limitovanou nabídku!
Platný do: 31-03-2018 K nabídce
až 30,00% CashCoins
banner
Sleva 20% na AVG TuneUp - Unlimited na AVG Technologies Vyčistí počítač, zrychlí jeho výkon a navíc ho ochrání - neváhejte, jde o limitovanou nabídku!
Platný do: 31-03-2018 K nabídce

AVG Technologies Hodnocení 2 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Jiří Kubík  | 29/01/18   18:12:24 | Hodnocení obchodu :
neni co dodat proste super jsem velice spokojen uz par let pouzivam a nikdy jsem nebyl zklaman rychly kvalitni a spolehlivej osobne bych nemenil i cena je primerena s ohledem na to co vse dokaze vsem vrele doporucuji ale predem rikam je to jen muj subjektyvni nazor shrnu to proste avg vsem vrele doporucuji
Simona Turečková  | 25/01/17   12:19:59 | Hodnocení obchodu :
AVG Technologies je jedna z největších softwarových firem. Používám tento ativirus již nekolik let a nikdy jsem ho nemusela měnit za jiný který mu konkurova. Splňuje naprosto všechny mé požadavky. :)

Oblíbené obchody:

Close
4,50% CashCoins
Doručení zdarma při nákupu nad 990 Kč!
Kód:197.603
visit register click