4Home.cz
Získej 30,00% CashCoins u AVG Technologies.

Cashback a sleva AVG Technologies

AVG Technologies nabízí vysoce kvalitní technologie, které nabízí bezpečností zařízení a ochranu dat. Nyní pořizujte se slevou!

Internet je náš neustálý společník.Najdeme jej v našich domácnostech, kancelářích a bezpočtu dalších míst. Dá se říct, jej máme neustále na dosah ruky. Zařízení, data, lidé… Všichni jsou připojeni. Internet už není jen v našich počítačích, tabletech a telefonech. V současnosti jej najdeme i v autech, v zámcích dveří či dokonce ve věcech, které nosíme na sobě. To vše nyní potřebuje ochranu mnohem víc než dříve. Proto vyvíjíme maximální úsilí, abychom poskytovali bezpečnostní software a služby pro rodiny i firmy.
Kategorie
CashCoins
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro AVG Technologies

Nebyly nalezeny žádné výsledky

AVG Technologies Hodnocení 3 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Lucie Šopíková  | 24/04/18   18:59:31 | Hodnocení obchodu :
Velice solidní společnost,je velice spolehlivá co se nákupu týče,její webové stránky jsou dokonale ve všech směrech.Co se samotného obchodu týče,vše vyřeší rychle a spolehlivě,všem mohu jen doporučit.
Jiří Kubík  | 29/01/18   18:12:24 | Hodnocení obchodu :
neni co dodat proste super jsem velice spokojen uz par let pouzivam a nikdy jsem nebyl zklaman rychly kvalitni a spolehlivej osobne bych nemenil i cena je primerena s ohledem na to co vse dokaze vsem vrele doporucuji ale predem rikam je to jen muj subjektyvni nazor shrnu to proste avg vsem vrele doporucuji
Simona Turečková  | 25/01/17   12:19:59 | Hodnocení obchodu :
AVG Technologies je jedna z největších softwarových firem. Používám tento ativirus již nekolik let a nikdy jsem ho nemusela měnit za jiný který mu konkurova. Splňuje naprosto všechny mé požadavky. :)

Oblíbené obchody:

  Ali Express
Close
až 3,50% CashCoins
Sleva 100 Kč na Kasa.cz
Kód:AF-100-218
4LifeDirect.cz - Jistota
visit register click