ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS New Balance
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Získej 25,00% CashCoins u AVAST SOFTWARE.

Cashback a sleva AVAST SOFTWARE

Avast je jedním z největších poskytovatelů zabezpečení na světě, který používá technologie nové generace k boji proti kyberzločinu v reálném čase

Na rozdíl od jiných společností využíváme naplno potenciál strojového učení v cloudu, kde dokážeme zpracovávat neustálý proud dat od našich více než 400 milionů uživatelů. To nám umožňuje neustále vylepšovat a zdokonalovat naše systémy, díky nimž je náš modul umělé inteligence chytřejší a rychlejší než kterýkoli jiný.
  • Extra Informace

Slevové kupony a vouchery pro AVAST SOFTWARE

Nebyly nalezeny žádné výsledky

AVAST SOFTWARE Hodnocení 4 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Tomáš Růžička  | 04/09/22   11:45:11 | Hodnocení obchodu :
Vcelku spolehlivý antivirový software. Určitě nezklame. Přehledný jednoduchý a při řádném nastavení naprosto automatický. Používám ho od dob kam mi paměť sahá. Občas jedná trošičku přecitlivěle, ale není to na škodu. Rozhraní je vůči uživateli přívětivé a není nic zbytečně komplikované.
Josef Poslední  | 19/05/19   14:02:10 | Hodnocení obchodu :
Dobrý antivirový program.Lehce instalovatelný. Snadné ovládání.Zachytí mnoho virů a spamů. Osobně jsem ho vyzkoušel a doporučuji. Cena přijatelná. Nevím co bych dále dodal, jen snad i kvalitní grafické zpracování.
Jiří Kokoška  | 11/12/18   18:15:42 | Hodnocení obchodu :
Používám i v pc i ve smartphonu. Zabrání nainstalovat viry a v telefonu malwer. Chrani telefon pri ztrate,kradezi. Citim svoje data v bezpeci ;-) Jde instalovat i bezplatna verze ale urcite se vyplati do Avastu investovat a koupit plnou.
Close
4,00% CashCoins
Sleva -20% na nezlevněné produkty
Kód:COOL
ZÍSKEJ AŽ 4,00% CASHCOINS eObuv
visit register click