ZÍSKEJ 250,00 CASHCOINS FÉRmakléři
Získej 3,50% CashCoins u 4Home.cz.

Cashback a sleva 4Home.cz

V tomto obchodě dostaneš cashback + extra slevu s 3 deals

V 4home.cz naleznete naprosto vše pro plně vybavenou domácnost za skvělé ceny

Jsme specialisté pro váš dům, byt a zahradu, který přináší originální i praktické zboží pro každého. Vybírat můžete ze stylového bytového textilu, originálních bytových dekorací a doplňků, moderního vybavení kuchyně a jídelny i nepostradatelných pomocníků a techniky na zahradu či do dílny.
Kategorie
CashCoins
  • Extra Informace
cbk-alertbar-banner
Už během prohlížení vidět, které obchody nabízí cashback? Stáhni si náš Cashback Alertbar ohlašovač zdarma

Slevové kupony a vouchery pro 4Home.cz

až 3,50% CashCoins
banner
Praní a úklid jsou nevyhnutelné činnosti v domácnosti. S těmi správnými pomocníky však zvládnete všechno rychle a bez námahy!
Platný do: 15-04-2020 K nabídce
až 3,50% CashCoins
banner
Opravdu široký výběr praktických a designových květináčů a truhlíků. Vyberte si z nabídky kvalitních samozavlažovacích květináčů nebo truhlíků v mnoha různých barvách a velikostech. Vaše květiny i ostatní rostliny se v nich budou krásně vyjímat, ať je umístíte na balkon nebo do interiéru.
Platný do: 15-04-2020 K nabídce

4Home.cz Hodnocení 77 Hodnocení

Hodnocení
Cena
Poštovní náklady
Služby
Cashback speed
Petra Švihurová  | 31/03/20   06:45:29 | Hodnocení obchodu :
Vždy skvělá nabídka produktů za fajn ceny a nakonec i nějaká soutěž nebo speciální akce. Nejradši mám doplňky a sošky, různě doplňky na zahradu. Sošky všech možných druhů. Díky tomu naše zahrada rozkvetla.
Patricie Leova  | 29/03/20   23:04:12 | Hodnocení obchodu :
Objednala jsem si tu povlečení a super jsem skopojena. Mají tu hezké věci a vše dorazí velmi rychle a v pořádku i ceny jsou nízké. Objednávám tu často a vždy jsem spokojená. Je to opravdu super shop
Eva Sokolová  | 23/03/20   10:38:32 | Hodnocení obchodu :
Já jsem byla s tímto obchodem vždycky spokojená. Dá se sehnat vše možné za celkem příznivé ceny. Rychlá dodací doba . Už jsem také řešila reklamaci a ta byla také vyřešena v co možná nejkratším možném termínu. Takže za mou osobu mohu jen doporučit Eva
ZÍSKEJ Až 720,00 CASHCOINS Mutumutu.cz
visit register click