BAŤA.cz
Žhavá novinka - Cashback dne!
17/03/2017

Žhavá novinka - Cashback dne!

S radostí Vám představujeme cashback dne!!! Všichni rádi nakupujeme a hlavně rádi nakupujeme výhodně! A protože své věrné členy, naše cashback ovečky rádi rozmazlujeme připravili jsme pro vás tuhle skvělou vychytávku!

Jak to funguje?

Úplně jednoduše: Každý den pro Vás vybíráme jeden obchod ve kterém je po 24 hodin zvýšený cashback. Pokud se Vám onen vyvolený eshop zrovna hodí „do krámu“, neváhejte a shoopingujte, co hrdlo ráčí a my Vám za Váš nákup připíšeme ještě více CashCoins! Cashback dne na Vás mrkne hned jak si otevřete domovskou stránku.

A máme toho pro Vás víc! Vítáme na Cashbackdeals.cz stále více více parťáckých obchodů.

Jako malou ochutnávku třeba vyšvihňeme: Kasa.cz- jeden z největších českých e-shopů kde pořídíte snad úplně vše za skvělé ceny. DrMax -online lékárna a drogerie, která se stará o to, aby vaše peněženka nevykrvácela. Nebo třeba české držáky a specialisty na dovolené - ČEDOK a EXIM Tours.

 

Užijte si výhodné jarní nákupy!

 

 

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
KASA.cz 3,50% CashCoins

KASA.cz

Kasa.cz je jednou z největších internetových nákupních galerií v ČR, která nabízí široký sortiment zboží od elektra až po chovatelské potřeby.

K nabídce
DRMAX.CZ 2,50% CashCoins

DRMAX.CZ

Lékarny DrMax.cz patří mezi nejznámější a největší sít lékáren v České Republice. S Drmax.cz máte možnost osobního odběru zdarma v 396 lékárnách po celé české republice.

K nabídce
Von jan langr am 21-04-2018 um 22:15:46
super akce
Von Sanja Damjanovic am 12-02-2018 um 06:15:47
Myslm si,ze tato nabidka je od vas moc vyhodna , a urcite lakava jao si vydelat vice a stat se partakem s jednim ze obchodaku.Palec nahoru a dekujeme
Close
10,00% CashCoins
Erex24 - sleva 5% na veškerý sortiment
Kód:dnt05
Equabank
visit register click