ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Vykročte vstříc chladným dnům tou správnou botou
06/10/2016

Vykročte vstříc chladným dnům tou správnou botou

Říká se: Vstát tou správnou nohou z postele, aby byl člověk po celý den správně naladěn, usměvavý a milý, i to v případě, že vás v tramvaji poslintá batole, uleví si na vás pták (nebožák, kterému z nějakého důvodu ujel vlak do teplých krajů), nebo na vás od rána ječí nerudná šéfová… Nevadí, vy to dáte, protože  jste prostě ráno vstali tou správnou nohou a ještě k tomu jste nazuli tu správnou botu.

Ano, ženy milují, velmi hluboce: své muže, děti, tchyně.., stejně tak hluboce a možná ještě více ale milují boty! Patříte mezi tzv. botoholiky? Výborně! Vybrali jsme pro vás pár klasik, novinek a trochu toho luxusu (luxusní ženy si čas od času zaslouží luxusní střevíčky, zeptejte se Popelky, mohla by vám vyprávět). Představujeme vám pár obchůdků, kde se znovu a znovu budete zamilovávat. No a není čerstvá láska ten nejkrásnější pocit?

Zkuste tu pravou lásku najít třeba v online shopu Heels. Online shop Heels byl založen v USA v roce 2007 Ericem a Lindou, pro které jsou boty celoživotní láskou. Se stejným nadšením vybírají do svého obchodu ty nejlepší boty, z kvalitního materiálu, od těch nejlepších návrhářů. Podívejte se na neuvěřitelně pestrou nabídku. Chcete se blýsknout na večírku, oslnit business partnery, být sexy pro vaši drahou polovičku nebo být prostě sexy sama pro sebe a hlavně hýčkat si nožky v pohodlí a těch nejlepších materiálech? Tak to jste u Heels správně. Najdete tu tisíce a tisíce bot od různých navrhářů a značek. Pozor neotvírejte stránku v práci, budete mít přesčas!

Znáte značku Casadei? Herečky jako Peneplope Cruz, Cate Blanchett nebo třeba česká topmodelka Petra Němcová rozhodně ANO! Tahle luxusní značka patří mezi jejich oblíbené, nejednou vypálili zrak fotografům a fashion kritikům, když botky od Casadei předvedli na červeném koberci. Tahle značka se jak jinak narodila v Itálii, Mecce bot a matce těch nejlepších obuvníků. Tento rok slaví 50 narozeniny, jak známo padesátka je pro italskou (i českou) dámu, tím nejlepším věkem, zraje a krásní, tak jako kolekce Casadei. Omrkněte tyhle módní skvosty a udělejte si radost! Vy si to zasloužíte!

Po výletě do Itálie se vraťme domů, protože všude dobře doma BATA!

BATA je sice klasik, tradice, kvalita, ale to rozhodně neplatí o jeho kolekcích bot. Nuda je ta tam a boty od Bati jsou krásné, hravé, elegantní, ale také spontánní, nevypočitatelné a nebezpečně sexy: tak jako české ženy. Už je nám jasné, že české ženy byly Pepovi Batovi nevysychající inspirací a celoživotní múzou při tvorbě jeho obuvnického veledíla. Boty jsou umění, to my ženy víme!

Jsme s vámi a máme vás rádi, proto vám z každého nákupu vrátíme cashcoins, abyste to s tou láskou měli trochu jednodušší!  

   
ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS Lelosi
visit register click