ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS Bonprix.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Víme, kde nabrat novou energii a přežít zimu
13/10/2016

Víme, kde nabrat novou energii a přežít tak zimu!

Každý z nás je někdy psychicky i fyzicky unavený. Příčinnou je většinou kombinace přemíry stresu, povinností a málo relaxace.  Na podzim je to většinou ještě horší, do práce za tmy z práce za tmy…Tohle je možná ideální prostředí pro krtka, ale ne pro nás. Naštěstí existuje řada způsobů, jak s nedostatkem energie a vitality bojovat.

 

Přírodní doplňky stravy

Nemyslím teď, soukat do sebe denně kila rádoby super funkčních, většinou duhově zbarvených tobolek, po které se vám do těla zázračně naplaví endorfiny, zachráníte celý svět a Superman přijde o pracovní smlouvu. Ne, bohužel víme, že až tak zázračné to s těmi vitaminy není. Pojďme to zkusit jinak: přírodněji, přirozeně a bez chemie. Zkusme to třeba šálkem dobrého čaje. Mrkněte do obchodu Biomana, kde naleznete produkty na přírodní bázi a širokou nabídku čajů. Co třeba zkusit Himaláje? Himálajské ajurvédské relaxační čaje to jsou lahodné směsi himálajských bylin pro chvíle relaxace a dobré pohody.

Příprava a užívání ajurvédských bylin má v Nepálu, Tibetu a Bhútánu své specifické podoby. Vhodně vyvážené směsi himálajských bylin se již po staletí používají k regeneraci a povzbuzení organizmu. V oblibě jsou zejména teplé a aromatické byliny podporující dobré trávení a zažívání, které má klíčový význam pro vstřebávání zdraví prospěšných účinků himálajských rostlin.

Tradiční tibetská bylinářská medicína má svůj původ na počátku 3. tisíciletí př.n.l. v místní lidové tradici známé jako bönismus. Samotná podstata tibetské medicíny je však založena na učení indické ajurvédy, které se do Tibetu dostalo v průběhu 3. století n.l. s návštěvou několika indických lékařů. Největší vliv Indie pronikl do Tibetu v období přijetí buddhismu jako státního náboženství za vlády krále Songcen Gampa v letech 618 - 652 n.l. Buddhismus měl poté pro rozvoj ajurvédské medicíny v Tibetu klíčový význam.

Tibetská medicína je založena na existenci pěti elementů (éter, vzduch, oheň, voda a země), které se v lidském těle projevují ve formě tří ajurvédských principů Váta, Pitta a Kapha, jenž se v Tibetu nazývají Lung, Tripa a Beken (viz kapitola „Úvod do ajurvédy“).

Tibetští lékaři vyvinuli rozsáhlý a účinný systém léčby nemocí pomocí bylinných přípravků a nejrůznějších léčebných postupů, které se postupně rozšířily do Bhútánu a himálajských oblastí Nepálu, kde získali svou místní podobu. Tyto vědomosti spojené s osvědčenou praxí přetrvaly staletí a jsou stále aktivně a účinně používané za účelem posílení organizmu a udržení pevného zdraví.

Další možností jak bojovat proti únavě jsou stimulanty!

Stresuje vás nějaký deadline v práci, zkoušky, doma nic nestíháte a lux naposledy spatřil světlo světa když slunce ještě zapadalo v 10 večer? Máte období, kdy čas musíte využívat maximálním způsobem? I tady vám mohou pomoci silné přírodní stimulanty. Guarana je liánovitá rostlina, která pochází z tropických pralesů Amazonie. Je nazvána po Indiánech z kmene Guaraní, kteří ji po staletí používali jako elixír dlouhého života.

Obsahuje guaranin, stimulační látku podobnou kofeinu a kofein. Guarana není návyková a její užívání je naprosto bezpečné. Guarana pomáhá stimulovat nervový systém, ničí volné radikály a podporuje mozkovou činnost, výdrž a vitalitu. Guaranové tablety jsou vyráběny přímo v Brazílii, jejich tradičním způsobem, tzn. z celých rozemletých semen guarany bez zbytečných pojiv či jiných levných náhražek guarany jako je např. extrakt z guarany či izolovaný kofein který, když není vázán na další látky, působí krátkodobě a agresivně.

Extrakt z guarany není to samé co mletá semena guarany. Aby byl výrobek účinný musí být z kvalitních surovin, vyroben podle tradiční receptury a zemi svého původu v Brazílii. To obchod Biomana garantuje.V tabletách jsou zachovány všechny biologicky účinné látky, vitamíny a minerály guaraně vlastní, které společně působí synergicky a s větší účinností, než kdyby byly izolovány člověkem a použity samostatně.

Tato látky, jako celek namíchaný přírodou, působí blahodárně na lidský organismus v mnoha směrech.Když guaranu – tak jedině přírodní originál z Brazílie !

 

Dalším skvělým obchodem, který je Bio friendly a nabízí spoustu malých zázraků, které vás zaručeně povzbudí je Biooo.cz. Za každý nákup získáte 5% cashback..Ušetříte a vaše drahá polovička nebude nadále prežívat na chlebu s uherákem..třeba se najde energie a uděláte si spolu pěkný kreativní „vařící“ večer.

Kvalitní a dobré jídlo

Máte chuť na steak s čestvě nasekanými bylinkami a úplně čerstvou voňavou zeleninu? Nechce se  vám v tom psím počasí obíhat řezníky, zelináře a lovit potravu v dešti. Máme super řešení, šetřete si energii do kuchyně a vyberte si vytoužené dobroty online a nechte si donést až do kuchyňskou linku. Tomuhle gastro snu se říká MYFOOD. MYFOOD má každý michelinské ambice!

 

Pořád si připadáte jak, když jste prolezli odšťavňovačem

Natáhněte ty nevzhledné leginy, které vám válí na dně skříně..trochu je oprašte a jděte si zaběhat. Na první dobrou to nezní jako nejlepší nápad proti únavě, ale věřte mi, funguje to. Vemte si sebou svou oblíbenou hudbu, úplně vypněte a užijte si sami sebe, pravidelný dech a radost z pohybu. Jsteli začátečníkem, možná tu radost na při prvních „běho“ krůčcích přehluší litry potu, funění, a bolavé nohy. Nevzdávejte to! Pořidte si kvalitní boty, protože s dobrou obuví je to opravdu o něčem jiném. Nechte si poradit odborníkem, protože pro každého se hodí tak trochu jiná botka. Odborníkem na sportovní obuv je třeba Footshop.cz, pro své zákazníky vybírá velmi kvalitní boty za velmi přátelské ceny. Pokud si vyberete svého favorita právě ve Footshop.cz, nezapomeňte, že vám z nákupu ještě vrátíme 5%. Snad jsme vám přidali trochu motivace a pustí se do běhu co nejdřív.

 

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
Footshop.cz 2,50% CashCoins

Footshop.cz

Na portálu Footshop.cz najdete dámskou, pánskou i dětskou obuv a oblečení za super ceny!

K nabídce
Close
5,00% CashCoins
-30% na hračky a dětský pokoj
Kód:promo30cz
ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS Svetla24.cz
visit register click