ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS House
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
VELKÁ SOUTĚŽ O SKVĚLÉ JARNÍ KOUSKY Z ÚŽASNĚHO OBCHODU Different.cz
21/04/2017

VELKÁ SOUTĚŽ O SKVĚLÉ JARNÍ KOUSKY Z ÚŽASNĚHO OBCHODU Different.cz

Soutěž je exkluzivně určena pro členy CashbackDeals.cz, stačí zodpovědět jednoduchou otázku, kterou nalezneš v sekci soutěží: https://www.cashbackdeals.cz/user/competitions/

 

Vyhrát můžete naprosto originální ceny s kterými budete 100% different- Rozlučte se s zimní šedí a vykročte do jara svěže v rozjasněném stylu, který je synonymem obchodu Different.cz!

O tom se můžete přesvědčit na jejich webu, který je tím pravým místem, kde se inspirovat a připravit Váš šatník na jarní náladu.

Seznamte se…představujeme Different.cz:

Na počátku stála nespokojenost s nudnou českou módní scénou. A tak jsme se rozhodli to změnit. A dáváme do toho srdce. Protože vy to víte a díky tomu nás snad máte rádi... a my máme rádi vás, a proto je vždy náš hlavní cíl vaše úplná spokojenost.

Co to je za krásu?

První byla španělská značka Desigual, která se teď těší velké oblibě. Pak plastové voňavé boty Melissa, které k nám vozíme až z Brazílie. Tenisky Converse, bez kterých se neobejde botník žádných milovníků stylu. V Holandsku jsme našli opravdouvou stylovku - značku Scotch&Soda. V Anglii dvě značky krásných doplňků - Disaster Designs a Santoro London. Pak nám vadilo, že boty Crocs jsou zde vnímány jen jako ošklivé "dřeváky", a tak vám ukazujeme, že mají i krásné a pohodlné balerínky. Barevné ponožky Happy Socks, španělskou značku Culito from Spain nebo italské stylové náramky Ops! Objects jsou už jen třešničkou na dortu. Ale stále to není vše... no, uvidíte sami ;) A to zdaleka nekončíme... jedeme dál…

 

Buďte Different!

   
ZÍSKEJ 6,00% CASHCOINS Blueroad.cz
visit register click