ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS House
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Vánoce s cashbackem
07/12/2016

Vánoce s cashbackem

Tak a je to tady..Ať už jste byli obdarováni plesnivou barmborou či poctěni prastarou čokoládou ukrytou pod kůrou adventního kalendáře, Mikuláš, jeho plášť i doprovod v podobě pekelníka a andělské tváře jsou nenávratně v trapu. Seškrabávat bahno z koberce, které jejich střevíčky a kopýtka zanechali ve vaší předsíní budete až zase za rok (Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale Mikuláš a jeho parta se prostě zásadně nezouvají) To je ta lepší zpráva, nyní ale přichází nevyvratitelný fakt, že Vánoce jsou opravdu nebezpečně blízko. 

Těm, kterým již dary tíží police ve skříní, v ledničce, ve spíži, ve sklepě a jiných zákoutích upřímně gratuluji! Těm, kterým při vyslovením slůvek jako: „Vánoce“, „Dárek“ a podobných synonym vstávají vlasy na hlavě, doporučuji nejprve šťopičku vaječňáku a následně sekci Vánoce na CashbackDeals.cz

Vybrali jsme pro vás tematicky zaměřené online shopy, kde naleznete spousty tipů na dárky pro vaše nejbližší (nebojte, naleznete tam i nějaký ten kýč či levnou čokoládu pro ty méně bližší, kteří jsou více čí méně dobrovolně na listu obdarovávaných a o tolik nezchudnete)

Tu tedy malá ukázka, fajn obchodů, kde seženete podstromečkové elementy.

Adrop.cz: Výborná alternativa k tolik „chtěným“ ponožkám či nepadnoucímu svetru. Darujte zážitek! Garantuji, že takový dárek vašim blízkým udělá radost. V nabídce toho mají opravdu mraky. Jen pro malý náběh adrenalinu, nebo počechrání chuťových pohárků: kurz francouzské kuchyně, škola kitingu, stimulátor ponorky, degustace vína, autokros, romantika ve wellness a mnohem více. A až si vyberete, nezapomeňte, že Vám zá nákup vrátíme ještě 6% z nákupu.

Craftholic: jsou neodolatelné plyšové hračky i originální designový doplněk do interiéru. Všechny interiérové doplňky Craftholic jsou vyrobené z certifikovaných, zdravotně nezávadných materiálů, můžete si tedy připsat malé (bez)významné plus, za to, že jste hodní k přírodě a životnímu prostředí, a to se počítá!

Douglas.cz: asi netřeba představovat, klasika, kde sežeňte snad všechnu kosmetiku a parfémy a vzhledem k tomu, že v tomhle shopu hrají na slevy a na speciální nabídky, vaše peněženka neutrpí tržné rány.

Knihy Dobrovský: Rodinné knihkupectví KnihyDobrovský působí na českém trhu od roku 1990  a už jen z toho obchodu cítíte, že jsou to srdcaři a knihami opravdu žijí. Nabídku mají nekonečnou. Mně osobně přijde sympatický a hlavně užitečný jejicjh blog, kde najdete nemalou dávku inspirace a pokud váhate co, komu koupit, je skvělý způsob, kde najít nápady. A abych nezapomněla, mají toho mnohem více…seženete tu společenské hry, filmy, CD, DVD, audioknížky…

Sperky.cz: Kterému něžnému (i tomu méně něžnějšímu) stvoření neudělá radost šperk? Mají v nabídce více jak 10.000 nádherných kousků a lidské ceny k tomu. To je celkem pěkná vánoční souhra a Vánoce jsou o souznění, nebo ne?

Babičkářství.cz: Geniální obchod, který za Vás vyřeší každoroční dilema "Co proboha dáme k Váncům babi a dědovi?"

To byla jen ochutnávka z hory „XMAS“ friendly obchodů, které jsme pro Vás vybrali.

Tak teď si dejte ten vaječnáček a pustě se do toho…bez fronty, nepříjemných prodavaček a hlavně bez stresu! Nezapomeňte, že Vánoce jsou časem klidu, lásky, pohody!


   

Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
KnihyDobrovsky.cz 2,50% CashCoins

KnihyDobrovsky.cz

Rodinné knihkupectví KnihyDobrovský působí na českém trhu od roku 1990. Nyní můžete nakupovat své oblíbené knihy se slevou.

K nabídce
Close
5,00% CashCoins
-30 % u vybraných produktů na House
Kód:
ZÍSKEJ 3,50% CASHCOINS Expondo
visit register click