ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Už jste to slyšeli??? Že by jaro a s ním super nabídky?
28/02/2017

Velmi pomalu se stává reálnější představa, že pozůstaneme na chodníku, více jak 10 minut a nepřimrzneme, dokonce se mi včera zdálo, že jsem zaslechla ptačí pazvuk linoucí se odkudsi z nedalekého parku, znamená to, že se to opravdu děje a zima se stahuje do té druhé polokoule...

Neskutečně nefér je ten fakt, že když je zima u protinožců tak si místo kulicha stačí natáhnout neopren a tím to s vrstvením oblečení skončilo. Takže mezitím co si u klokanů v rámci zimního období budou stavět z písku sněhuláky my se budeme topit v loužích těch neškodných lehkých jarních spršek a doufat, že o možná o Velikonocích vyschne ten zatopený sklep a konečně odhodíme papírové kapesníky.

Pokud se Vám ale čekat nechce (co si budeme povídat), nějaký ten pátek to ještě potrvá. Máme pro Vás dobré zprávy. Na CashbackDeals vítáme srdečně nové přátelé, kteří nicméně nejsou žádnými nováčky na poli cestovních profíků:

1.     Alexandria- tahle ostřílená cestovka má pro Vás skvělou nabídku, pro tzv. early birds nabízí zájezdy, kde se Vaše ratolesti svezou úplně zdarma a k tomu cestovní pojištění za korunu.

2.     Čedok…asi netřeba představovat, co třeba Španělsko s 30% slevou, pšššt nikomu to neříkejte, slevy jsou jen pro prvních 300 rychlíků

3.     České kormidlo, aneb dovolená dle Vašeho gusta…krom té exotiky mají teď v nabídce naprosto luxusní last minutky…co třeba dát si aperol na sjezdovce ve slunné Itálii?

A až budete bookovat Vaši dovolenou snů, nezapomeňte…milé děti činit tak přes náš web, být přihlášeni ke svému účtu abychom Vám za Vaše nákupy mohli vrátit Cashback..A TO MY VELMI RÁDI!

 

   

 
Close
až 4,00% CashCoins
Slevový kupón se stálou hodnotou 645 CZK v Eobuv
Kód:645CZ
ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS
visit register click