ZÍSKEJ AŽ 2,00% CASHCOINS Baumax
Až se léto zeptá, co jste dělali v zimě.
16/02/2018

Kdy jindy si rezervovat dovolenou než právě teď? Plánování dopředu se vyplatí, nejen díky speciálním nabídkám a výhodným cenám, ale především díky CashCoins nazpět!

Ať už dáváte přednost organizované dovolené all inclusive, nebo si raději vše naplánujete sami, rozhodně se vyplatí rezervovat dovolenou dopředu. Spousta cestovních kanceláří nabízí výhodné balíčky nejen pro tzv. early birds (doslovně ranní ptáčata), ale i pro individuální cestovatele se najdou lepší ceny ubytování, jízdenek či letenek.

Proto jsme pro vás připravili tématickou stránku, kde jednoduše naleznete všechny naše partnery, kteří by se vám při plánování dovolené mohli hodit. Nemusí to být pouze klasický pobyt u moře v hotelovém resortu, ale i například víkendový pobyt v některém z evropských měst. To vše a mnohem více můžete rezervovat za super ceny a ještě ušetřit, protože od nás dostanete zpátky CashCoins!

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
FLiXBUS CZ 3,75% CashCoins

FLiXBUS CZ

Zelená a inteligentní mobilita k objevování světa! FlixBus je mladý poskytovatel mobility, který od roku 2013 mění způsob, jakým miliony lidí cestují po Evropě. Nyní cestujte se slevou!

K nabídce
Alexandria.cz 1,50% CashCoins

Alexandria.cz

CK Alexandria byla založena v roce 1993 a v současné době patří mezi největší a nejoblíbenější české cestovní kanceláře. Slevy!

K nabídce
CK České kormidlo 2,50% CashCoins

CK České kormidlo

CK České kormidlo působí na trhu již od r. 2002 jako touroperátor specializující se na pobytové zájezdy. Za super ceny.

K nabídce
Sky Tours 100,00 CashCoins

Sky Tours

Již v roce 1997 začala Sky Tours nabízet první internetové služby pro rezervace a dnes je jedním z nejdůležitějších agentur s online rezervacemi na celosvětové síti. Nej ceny!

K nabídce
Iberia Express 70,00 CashCoins

Iberia Express

Iberia je dynamickou a inovativní leteckou společností se sídlem ve Španělsku. Nabízí skvělé ceny jak po Evropě tak po celém světě.

K nabídce
Slevoteka.cz 4,00% CashCoins

Slevoteka.cz

Slevotéka je portál kolektivního nakupování specializující se na víkendové pobyty a zážitky.

K nabídce
Close
12,50% CashCoins
Zerex Váš návrat do světa vášně- SLEVA 130 Kč na Ultra Gold
Kód:ULTRA5
ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS 4Home.cz
visit register click