ZÍSKEJ 250,00 CASHCOINS Woltair.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Dárkový kupon na dovolenou!
25/08/2016

O skvělý dárek pro Vaše blízké se postará Slevoking!

Dárkový kupón: darujte svým blízkým dovolenou dle vlastního výběru

Zapomeňte na hrnky a další dárky, které už nikoho nebaví. Buďte letos originální a darujte svým nejbližším zážitky z cest. Díky dárkovému kupónu si tak každý vybere ideální dovolenou přesně podle svých představ.

Darujte vašim nejbližším zážitky z cest

 

Co k narozeninám své drahé polovičce? Dárkový kupón - a destinaci si zvolí dle svého přání

Nevíte si rady s dárkem pro přátele? Dárkový kupón to vyřeší

Chcete darovat něco, co dotyčné osobě vykouzlí úsměv na tváři, ale nejste si jisti jaký dar by byl ten nejlepší? Dárkový kupón na pobyt či zájezd potěší v každém věku. Ať už k výročí, svátku, narozeninám či jiné významné události, jsou dárkový kupón a zážitky, které si obdarovaný přiveze z cesty, tím pravým dárkem.

Jak na to?

Jednoduše si vyberte zvolenou hodnotu dárkového kupónu, zakupte jej a my vám ho bez dalších příplatků pošleme na vaší adresu.

Jak kupón vypadá?

Dárkový kupon vytiskneme, zalaminujeme, vložíme do krásné obálky z ručního papíru a jako správný dárek jej převážeme ozdobnou stuhou. Na kuponu pak najdete jeho hodnotu a také speciální kód, který obdarovaný potřebuje pro zakoupení pobytu.

Proč je dárkový kupón tak skvělým dárkem?

Potěší úplně každého - maminku, dědečka nebo třeba vaší drahou polovičku, protože si pobyt vyberou přesně podle svých představ.

 Většina našich pobytů je určena pro 2 osoby, nemusíte se proto bát, že by jel obdarovaný na dovolenou sám, anebo že by musel utrácet spoustu peněz za další osobu.

·         Hravě vyřeší všechny vaše trable s vymýšlením dárků.

·         Vyhnete se přeplněným obchodům či frontám, náš kupón zakoupíte během chvilky z pohodlí domova.

·         Bezesporu budete tím nejoriginálnějším nákupčím dárků!

Kupón už jsem daroval/a, co dál?

Jakmile váš nejbližší obdrží dárkový kupon, stačí, aby si vybral pobyt podle svých představ z naší nabídky. Ve druhém kroku objednávky pak zadá speciální kód, který najde na dárkovém kupónu. Cena objednávky se následně sníží o hodnotu kupónu.

Obdarovaný se nemusí omezovat ani do výše hodnoty kupónu, pokud bude chtít zakoupit pobyt dražší, jednoduše jen doplatí zbývající část.

Pokud si obdarovaný vybere pobyt nižší hodnoty než je výše dárkového kupónu, rozdíl mezi cenou dárkového kupónu a cenou dovolené propadá a není jej možné vyplatit či převést na kredity.

Chci koupit dárkový kupon!
 

Dodatečné info:Dárkový kupón lze uplatnit pro objednání pobytu po celý rok 2016. Samotné termíny dovolené se však řídí podle možností jednotlivých hotelů či penzionů

 

   
ZÍSKEJ AŽ 10,00% CASHCOINS Vivantis.cz
visit register click