ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Silničáře zima opět zaskočila...

Až uslyšíte originální výrok: Silničáře zima opět překvapila, tak je to tady! Ano zima opravdu dorazila!

Tak vyčkejte až ti šikovní chlapci odstraní to sněhové nadělení ze silnic, v práci zamávejte šátečkem a vyražte na hory! Co nejdřív!

Je před Vánocemi…(tenhle rok to opět nevypadá na zákonné zrušení štědrého dne), nějaká ta koruna na likérovou bonboniéru se tedy bude hodit…

Apartmán na sjezdovce v Aspenu tedy odložíme na příští rok, ale nevadí u nás je taky krásně.

Ale teď vážně, JE! Pokud si chcete dopřát odpočinek, relaxaci, možná i trochu protáhnout kosti na svahu nemusí vás to stát majlant. Zkuste mrknout na nabídky Travelist.cz. Na téhle přehledné stránce je spousty úžasných nabídek na zimní dovolenou...nebojte nejen pro sportovní nadšence! Na své si to přijdou i ti, kteří by si své pozadí ráda usadili do bublajících bazénků či ze sauny rádi pozorovali taneční kreace sněhových vloček. Nabídky jsou opravdu za velmi přátelské ceny a krom Čech nabízí i různé alternativy, třeba moc nabídky u našich slovenských bratrů či luxusní balíčky za polskými hranicemi.

Až si dle svého gusta vyberete destinaci pro svůj zimní útěk za mírem a natůrou, je čas zkontrolovat zimní výbavu. Možná již opravdu nastal čas vyhodit tupě vyhlížející předmět z osmdesátých let, který byl před 20 lety řazen do kategorie lyžní lamač horských hřbetů. Dnes se dá kvalitní zimní výbava pořídit za lidské ceny. Tak třeba ve Snowboards.cz. Tenhle obchod, ačkoliv se jmenuje Snowboards, tak nabízí mnohem víc věcí než jen snowboardy. Mimo nich tu najdete velký výběr sjezdových lyží a vybavení, běžeckých lyží a vybavení a také oblečení – termoprádlo, bundy, vesty, zimní kalhoty, zimní rukavice a také ochranu jako páteřáky, přilby atd. Je tu moc milý tým, který vám s výběrem rád poradí bez toho, aby vám nutili ten nejdražší nesmysl, který cenou připomíná vilu v Kalifornii, ale bezpodmínečně ho potřebujete!

Dalším skvělým místem, kde se dá pořídit zimní  stylová výbava za dobré ceny je třeba online shop BoardStar.cz. Líbit se tady bude především milovníkům prkýnek!

Zimě a sněhu ZDAR!

theme page herbst    
 
ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS Lelosi
visit register click