ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS Bonprix.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Nashle zimo, ahoj teplo, moře, dobroty!
10/10/2016

Ranní mlha a lezavé mrholení, před kterým se neschováte. Slunce za mraky a na chodníku vrstva mokrého listí. Radši byste slunce a teplo? Tak vyměňte klasický český podzim za pár dní na pláži u moře. Nebojte se, teplo najdete nejenom tisíce kilometrů daleko, ale také na místech kam se letadlem dostanete do 3 hodin. Teplo až do konce listopadu najdete třeba na jihu Španělka, na Sicílii, nebo v Tunisku či Egyptě. Už se těšíte? A co teprve to vyhřáté moře.

Máme pro vás pár tipů, které vám pomohou teleportovat vás do vašeho vysněného ráje, kde na vás zima prostě nedosáhne a hlavně: výlet do tepla vás finančně úplně nevycucne… budete si moci stále ještě dovolit své drahé polovičce pod stromeček nadělit tak oblíbené ponožky nebo svetr se sobem.

Říká vám něco KIWI? Nemám na mysli ovoce, co se tak otřesně zbavuje slupky ani obrovského neforemného ptáka od protinožců. Kiwi.com je inovativní celosvětový vyhledávač letenek, který se zaměřuje na kombinace nespolupracujících aerolinek, kde je schopen díky vlastnímu unikátnímu technickému řešení vyhledávat letecká spojení a cenové nabídky letenek, které na trhu nemají konkurenci. Zkuste to s Kiwi a zaručeně chytíte tu nejlepší možnou cenu na vytouženou pláž.

Tak už máte letenku v kapse, nebo na displeji? Výborně! Ted přichází na řadu najít nějaké pěkné místo, kde si budete lebedit v posteli a oddávat se dlouhému nerušenému spánku, bez uřvaného budíku a ještě uječenějších dětí od sousedů.

Abyste jste stále ještě k těm podstromečkovým ponožkám mohli přihodit nějakou tu maličkost, zkuste si sehnat ubytování výhodně.

Super alternativou je HomeForExchange, úžasný nápad výměny příbytků, který funguje po celém světě. Jednouduše se zaregistrujete, najdete si favorita, oslovíte majitele a domluvíte se na detailech. Je to úplně jednoduché a tak trochu dobrodružnější než obyčejný hotel.

Pokud ale netoužíte po dobrodružství a jediné po čem toužíte je vypnout a starat se jen o ideálni teplotu exotického koktejlu, pak je hotel tím pravým. Booking určitě již znáte! Nabídka hotelů je nekonečná a stará se o to, aby svým zákazníkům zprostředkoval ty nejlepší ceny.

Tak na co ještě čekáte? Zabalit plavky a honem na letiště!

 

 

   
Close
4,00% CashCoins
Sleva -20% na všechny zlevněné i nezlevněné boty
Kód:20Shoes
ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS Svetla24.cz
visit register click