ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Milé děti, blíží se nám Mikuláš!
02/12/2016

Milé děti, blíží se nám Mikuláš!

Víte vlastně odkud se tato tradice traumatizující ratolesti v celé ČR (a nejen Čechách…slovenští brati i ti polští slaví vousáče jakbysmet) vlastně vzala?

Liška Bystroužka Wikipedie říká, že Mikuláš, očividně nepatří mezi nejmladší, plíny nosil zhruba mezi lety 280/286 kdesi v římské provincii v Asii. Mami a tati byli řečtí křesťané a asi celkem poctivky a žádní hraboši. Svého syna vedli k úctě k ostatním lidem, lásce..pokoře a tak dále..zkraťme to: Prostě si představte trochu víc vousatějšího a obtloustlejšího Robina Hooda.

Tenhle chlapík dostal takové obdoby oscarů a uznáních ve všech možných vodách: Mimo jiné byl třeba uctíván jako:  patron námořníkůobchodníkůlukostřelcůdětílékárníkůprávníkůstudentů a vězňů. Celkem zajímavé složení fanouškovské základny, nebo ne?

 A jak byste správně hádali, tento Mikulda, byl předlohou pro americkou verzi Santa Clause…zas o něco fousatější a zas o nějaké to kilo težší.

Jak tak brouzdám po internetu, našla jsem pár faktů, o které bych se s Vámi ráda podělila.

Věděli jste, že?

1.       Zhruba půl metru měří průměrný mikulášský plnovous?

2.       1 ze 3 andělů jsou chlapi?

3.       1,3 litru alkoholu padne na jednoho čerta v onen posvátný večer?

4.       30 metráků uhlí se rozdá dětským zlobidlům (zhruba stejné množství, co spotřebuje domácnost za rok)

5.       80% procent děti recituje „Mikuláš ztratil plášť“

6.       12% dětí zpívá „ Čert na koze jel“

7.       25 gramů, to je množství šminek kolik zhruba spotřebuje průměrný pekelnílk, aby mu to JO seklo.

A v návaznosti na tyto fakta, vám přinášíme pár nápadů, jak si tento den zpohodlnit a kde sehnat vše co na tento den budete potřebovat. Ať už jste jeden z té svaté trojice, nebo nebohý rodič, který bude ty ješte více nebohé děti zbavovat mikulášských traumatů.

Šminky a vychytávky můžete objednat super levně třeba na: SASA.COM- asijský obchod, který prodává kvalitní kosmetiku a garantuje tu nejlepší cenu. Fragrance Shop je velmi cenově dostupnou alternativou, jak zahnat pivní opar po čertovi- kupte si třeba novou vůni buďte zase za čestvou růži.

Jako bolestné bude zpozajista nutné zacpat dětská kvílející ústa nějakou tou sladkostí. Pěkný výběr najdete třeba v tomto online shopu Imperia.

A kdybyste se potřebovali pěkně vyparádit, docela slušnou nabídku kostýmu za pakatel najdete zde: HalloweenCostumes.com či Fun.com.

Přejeme Vám a hlavně dětem toho nejvíc pohodového Mikuláše.

 

 

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
HalloweenCostumes.com 5,00% CashCoins

HalloweenCostumes.com

HalloweenCostumes.com je jedním z největších prodejců zábavných kostýmů a doplňků. Nyní mega slevy.

K nabídce
Fun.com 5,00% CashCoins

Fun.com

Jdete na oslavu, karneval, tematický večírek a sháníte ten pravý kostým? V online obchodě Fun.com seženete ty nejlepší kostýmy a vtipné dárky za nej ceny.

K nabídce
ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS Lelosi
visit register click