ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS 4Home.cz
Říjen je měsícem přátelství
17/10/2017

Všichni to známe: partneři přicházejí a odcházejí, ale přátelé zůstávají. Proto v říjnu přichází CashbackDeals se speciální kampaní, v jejímž rámci chceme naši komunitu uživatelů ještě rozšířit. Představ i ty svým přátelům a rodině náš portál CashbackDeals.cz jako skvělý způsob jak vydělávat a my se ti za to odměníme!
 

Není to totiž jen tak! Za každého registrovaného přítele od nás obdržíš 100 CashCoins, hned jakmile on či ona nasbírá svých prvních 250 Cashcoins (bez bonusu za přihlášení). A to ještě není všechno! Představ si například: tví 2 přátelé vydělají online nákupem 300 CashCoins. Tobě bude v takovém případě automaticky na konto připsáno 60 CashCoins (10% z jejich nákupu, tj. z 600 CashCoins).

Pozvi tolik přátel, kolik si jen přeješ. Jen si prosím dávej pozor na emaily typu spam. A ještě jedna důležitá věc! Používání více účtů není povoleno. Ale proč bys to potřeboval/a? Můžeš přeci pozvat přátel, kolik chceš!

Jsou 3 způsoby, jak můžeš své přátelé oslovit:
- pozvi je emailem
- přes Facebook či MSN
- nebo se poděl o své zkušenosti s CashbackDeals prostřednictvím svého blogu nebo na internetové diskuzi

Tak do toho, na nové uživatele se těšíme a tobě předem děkujeme za účast. Ve dvou (či třech, čtyřech, pěti...) se to přece lépe táhne! Pokud se do toho chceš pustit rovnou, tak stačí klinout na obrázek výše.

Tvůj CashbackDeals tým

   
Close
12,50% CashCoins
Zerex- Váš návrat do světa vášně- SLEVA 50 Kč
Kód:DOG2
ZÍSKEJ 4,00% CASHCOINS Dekortextil.cz
visit register click