ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Máme rádi zvířátka…protože jsme Češi!
28/03/2017

Máme rádi zvířátka…protože jsme Češi!

Věděli jste, že Češi pravidelně obsazují přední příčky ve…spotřebě piva na osobu…ano to jste věděli, to ví každý! Ještě aby ne, pivo máme opravdu bezkonkurenční! Krom toho ale také máme přední zasloužená místa v chovu čtyřnohých přátel. Někde jsem četla, že v Čechách chováme na 2 miliony psů, to jsou ale jen ti registrování chlupáči, bezesporu jich tedy bude mnohem více!

Přiznávám se, také jsem hrdým rodičem chlupatého monstra, které mně někdy umí monstrózně vytočit: když se mazlí s mrtvým kapříkem a následně se přijde mazlit se mnou do čerstvě převlečené postele, když nevysvětlitelným magickým manévrem dokáže dopravit krabici cukroví, která je ve výšce mnohonásobně převyšující to štěkající stvoření, do útrob svého  slintajícího chřtánu, když se rozhodne, že si prodlouží vycházku a je mu naprosto jedno, že za necelou hodinu má být panička na check inu na letišti…místo toho hystericky běhá bosa za svým milovaným chlupatým dítětem a hází po něm buřtíček s nadějí, že mu milý psík přijde na chuť a nechá se odchytnout a ona stihne letadlo…nestihne, když si splete Vás střevíček od Blahnika…podotýkám jediný Blahnik v botníku, s gumovou slepicí a dá mu co proto, zvláštní je, že zrůdný sandál či zašlá prestiže mu slepici vůbec ale vůbec nepřipomíná! No a s takovým výčtem všedních radostí bych mohla pokračovat mnohem déle, každý psí táta nebo máma má určitě seznam svůj, nicméně mi snad dáte za pravdu, když řeknu, že přes to všechno své uslintané tvory bezmezně milujeme a za nic na světe bychom je nevyměnili!!!

A protože chceme, aby s námi naši parťáci byli co nejdéle a byli stále tak zdraví a po drahých botách draví, rádi je rozmazlujeme: kvalitní stravou, vitamíny, hračkami...prostě vším co je udělá šťastnými, tedy i nás! V ČR je několik online shopů, které se o takové zvířecí štěstí svědomitě stará.

Představujeme rozmazlovače našich mazlíčků: SUPERZOO.CZ a ZOOHIT.CZ, tyto obchody dbají na kvalitní produkty a rozhodně vás nenatáhnou, ceny jsou více jak příjemné a pravidelně do nabídek přidávají různorodé speciální akce a slevy. Přesvědčíte se sami!

 

 

 

 

   
Close
až 4,00% CashCoins
Slevový kupón se stálou hodnotou 1290 CZK v Eobuv
Kód:1290CZ
ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS
visit register click