ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS DobrýTextil.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Last minute dovolená s CashCoins
04/06/2018

Máš chuť vyrazit na dovolenou, ale nerad/a plánuješ nebo nemáš možnost plánovat dopředu? Přesně pro tebe je tady tématická stránka Last minute dovolená na Cashbackdeals.cz. Ať už dovolená na pláži, ve městě či v českých luzích a hájích, naše stránka ti pomůže vybrat dovolenou na míru a za nejlepší ceny.

Každý potřebuje občas dovolenou, švadlena, mnich i prezident. A jak vypadá taková prezidentská dovolená? Všichni čeští i českoslovenští prezidenti si ji užívali, každý však po svém.

Prezident Masaryk trávil letní měsíce ve slovenských Topoľčiankách, Bystřičce nebo moravských Židlochovicích, kde pravidelně jezdil na koni. Masaryk ale nevyhledával vitamin D pouze v zahradním altánku v topoľčianském parku, ale i v zahraničí. Na rady lékařů, že by mu prospěl pobyt na Jihu, se roku 1911 rozhodl vyrazit na jižním italském ostrově Capri, kam se od té doby rád vracel.
 
Edvard Beneš na rozdíl od Masaryka na odpočinek moc nebyl. Na první dovolenou od 1. světové války vyrazil až 1927 po nervovém zhroucení a vydal se na ostrov ve Středozemním moři Port Cros.
 
Po únoru 1948 se o osobním životě a dovolených „dělnických“ prezidentů nemluvilo a nepsalo tolik jako o prázdninách mužů v čele první republiky. Prakticky všichni ale, od Gottwalda až po Husáka, trávili plno času na Krymu, kde se rekreovali spolu s potentáty ze Sovětského svazu.
 
Všichni tři porevoluční prezidenti, Václav Havel, Václav Klaus i Miloš Zeman měli nebo stále mají své chalupy. Zatímco Havlův Hrádeček u Trutnova se stal díky disidentovi-dramatikovi a jeho ženě Olze zejména v druhé polovině 70. let a v letech 80. centrem „podzemní“ kultury, Klausova chalupa v jihočeských Prudicích je jen obyčejnou chalupou.
 
Podle lékařů svědčil vlhčí mořský vzduch Havlovým poničeným plicím i průduškám. Ještě jako prezident tak například pobýval na Lanzarotte, v rezidenci španělského krále Juana Carlose. Obdobně jako Masaryka i Václava Havla doprovázel na cestách osobní lékař. Po skončení prezidentování se Václav Havel se svou ženou vydal autem po Evropě. Doménou druhého českého prezidenta Václava Klause jsou hory. V zimě lyžuje, v létě chodí na túry, dopoledne hraje tenis - jezdívá do Krkonoš, ale i do tyrolských Alp.

Prezident Milos Zeman tráví své volné dny od doby, kdy je hlava státu buď v jeho chatě v Novém Veselí na Vysočině, nebo na zámku v Lány. Kam se uchýlíš ty, to je jen na tobě, ale my ti s výběrem té správné destinace rádi pomůžeme!

 

Vybrali jsme hned několik portálů, které nabízí nejrůznější kombinace celých zájezdů, hotelů či jen letenek od Booking, přes Slevoking až po cestovní kancelář Alexandria. Slevoking, Slever a hyper slevy nabízí nejrůznější zlevněné zájezdy především v České epublice a na Slovensku; ČSA, Qatar Airways a Kiwi ti pomohou vybrat letenky; Hotels.com, Hotely.cz a Booking nabízí všemožné způsoby ubytování; CK Alexandria, CK České kormidlo a tripadvisor nabízí rovnou celé pobyty na pláži i ve městě a na horách. Stačí si jen vybrat. To vše navíc s CASHCOINS! Všechno najdeš ZDE.


   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
Trafalgar 0,00% CashCoins

Trafalgar

Na světě není lepší pocit, než objevovat nová místa, lidi a zkušenosti cestováním. A od toho je tu Trafalgar: zprostředkovatel těch nejlepších zážitků.

K nabídce
Travel Talk Tours 3,50% CashCoins

Travel Talk Tours

Travel Talk Tours nabízí skvělé zaájezdy pro mladé lidi, kteří mají chuť poznat nové destinace a nové přátelé ze všech zemí. Slevy!

K nabídce
Von Helena Belatková am 16-08-2020 um 08:50:54
Díky za nápady. V dnešní době každá rada drahá.
: CashbackDeals.cz Team
   Ã‚¡Gracias por el comentario María José!
Von Helena Belatková am 16-08-2020 um 08:50:54
Díky za nápady. V dnešní době každá rada drahá.
: CashbackDeals.cz Team
   Buongiorno Antonino. Per tutti i dubbi sulle tempistiche di pagamento saremo felici di analizzare il suo caso e risponderle privatamente. La invito a scriverci sulla pagina di "Contatto". Buona giornata!
Von Josef Dyrsmid am 20-06-2019 um 07:58:32
vyzkousime
Von atif Khan am 09-10-2018 um 08:49:48
testing testing
: CashbackDeals.cz Team
   Ã‚¡Gracias por dejar tu comentario Mª Angeles!
Von David Bobek am 06-06-2018 um 14:10:50
Děkujeme
 
Close
1,00% CashCoins
30% popust na vse izdelke znamke PURINA v Zoohit!
Kód:PURINA-30
ZÍSKEJ 1,50% CASHCOINS Bonami.cz
visit register click