ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Kdo si hraje nezlobí…jen tak trochu, po mafiánsku!
13/10/2016

Kdo si hraje nezlobí…jen tak trochu, po mafiánsku!

Venku tma, zima, břeckoidní koberec zdobí ulice, prostě nijak motivující prostředí existovat v jakékoli podobě venku, že? Ideální situace usadit se pohodlně v křesle, přenést se na jih Spojených států, do městečka zasazeného do 60 let. Tady začíná příběh nové hry Mafia 3, jejímž hlavním hrdinou není klasicky okloboukovaný mafiánský strýc, ale lehce psychotický mládenec Lincoln Clay.

 

O co beží?

Náš Lincoln se vrací z vojenské mise, která ho na nějaký čas zchramstla jako vojáka ve Vietnamu. Green Hell, jak se občas vietnamské válce říkává, nenechala milého Lincolna bez otisku hrozivého razítka: část Lincolnovi osobnosti je nenávratně v tahu a nemá v úmyslu se vracet. To se třeba projeví v jeho zálibě ve vojenských outfitech, prakticky po celou dobu hry si nesundá svou army bundu. Zmíněná válka ve Vietnamu, drogová a sexuální revoluce, korupce a všudypřítomný rasismus jsou jen některé přísady nebezpečného koktejlu společenských nálad, který hrozí vybuchnutím.

Náš hrdina Lincoln Clay si výše zmíněné užívá z první ruky. Veterán není kvůli svému míšeneckému původu vnímán jako hrdina, ale jako občan druhé kategorie. Na poměry uniformní AAA produkce se hra nebojí tnout přímo do živého a v zobrazení tehdejší doby si nebere servítky. Do některých podniků kvůli segregaci ani nesmíte vejít, paničky si před vámi ostražitě drží kabelky a ani „slušní“ lidé se nerozpakují vykládat o „líných negrech“, aniž by je jakkoli trápilo, že stojíte metr od nich.

Lincoln je tedy zpět z mise a vrací se za svou rodinou. Dle jeho slov: Rodina nejsou lidé, ke kterým se narodíš, ale ti, pro které zemřeš. Lincoln je zpátky doma v New Bordeaux a je odhodlán utéct před svou zločineckou minulostí. Ale když jeho náhradní rodinu, černou mafii, zradí a vyhladí mafie italská, Lincoln vybuduje novou rodinu z popela té staré a začne si přes mafiány, kteří jsou za to zodpovědní, klestit cestu plnou pomsty a vojenského vybavení. Intenzivní přestřelky, brutální souboj muže proti muže, napínavé řízení vozidel a pouliční vychytralost, to vše budete potřebovat. Ale díky té správné partě, drsným rozhodnutím a pár špinavým rukám je možné dostat se na vrchol městského podsvětí.

Máte chuť na šedesátky a chytrou, velmi zábavnou mafiánskou hru? Nechce se Vám za hru utrácet majlant a koupit ji za tu nejlepší cenu? Mrkněte do onlineshopů jako je třeba GamersGate, zmíněný shop nabízí na Mafii 20% slevu! Nezapomeňte, že od nás ješte dostanete 4% cashcoins zpět!!

Mafii 3 a tisíce dalších her a samozřejmě extra cashcoins najdete také u Green Man Gaming, nebo třeba Kinguin!

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
GamersGate 2,50% CashCoins

GamersGate

Gamersgate je největším online obchodem na světě specializovaný na PC a Mac hry. Nyní slevy.

K nabídce
Green Man Gaming 2,50% CashCoins

Green Man Gaming

Green Man Gaming je globální e-commerce technologická společnost v oboru videoher a první volbou pro miliony nadšených hráčů po celém světě.Nyní super slevy.

K nabídce
Kinguin 2,50% CashCoins

Kinguin

Kinguin je platforma, která zprostředkovává prodej a nákup online a počítačových her mezi uživateli z celého světa!

K nabídce
ZÍSKEJ AŽ 10,00% CASHCOINS Vivantis.cz
visit register click