ZÍSKEJ 250,00 CASHCOINS Woltair.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Říká Vám něco Black Friday?
21/11/2016

Říká Vám něco Black Friday?

Černý čtvrtek souvisí s krachem na Newyorské burze. Černý pátek zase přináší totální krach cen. Letos dorazil i k nám. Kromě barevného pojmenování mají tyto dny i stejný původ. Oba pochází ze země za velkou louží.Černým pátkem se označuje první den vánočních nákupů. Obchodníci při něm na své zboží poskytují výrazné slevy a zákazníci tvoří u obchodů obrovské fronty.

V určitou hodinu jsou zákazníci vpuštěni do obchodu a soutěží mezi sebou o to, kdo rychleji doběhne k nabízenému zboží v akci, jehož počet je limitován.Poněkud pozláštní zábava..ale věřte nebo ne, ty lidi to vážně strašně baví. Někteří se na onen den těší víc než na Ježíška.smiley

V USA obchody na tento den otvírají velmi brzo, v posledních letech v rámci konkurenčního boje některé obchody zahajují prodeje již ve čtyři hodiny ráno.

Černý pátek lze označit za oficiální začátek předvánočního nákupního šílenství. Především právě ve Spojených státech se tento den konají velké slevové akce, kde se o několik opravdu výrazně zlevněných předmětů zákazníci někdy i poperou. Český Černý pátek je poněkud skromnější, ale nevyplatí se jej minout.

Na tento černý pátek se nemusíte vybavovat obranným štítem a boxovacími rukavicemi až půjdete na nákup.

Sesbírali jsme pro Vás ty nejlepší nabídky z online shopů. Pohodlně si tedy usaďte, kafe a cigárko a můžete začít brouzdat v nabídkách. Přejeme příjemnou zábavu!

 

   
ZÍSKEJ AŽ 10,00% CASHCOINS Vivantis.cz
visit register click