ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS DobrýTextil.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
In Vino Veritas- Ve víně je pravda- hlavně s Vinovyhodne.cz
11/05/2017

In Vino Veritas- Ve víně je pravda- hlavně s Vinovyhodne.cz

Název říká vše. Na „vinovyhodne.cz“ mohou zákazníci koupit on-line obrovské množství vín ze všech hlavních vinařských zemí a oblastí za výhodné ceny. Ať už hledáte červené, bílé, růžové, nebo dokonce šumivé víno jako jsou Champagne, Prosecco a Cava, najdete je na „vinovyhodne.cz“. 

 

Na „vinovyhodne.cz“ mohou zákazníci koupit on-line obrovské množství vín ze všech hlavních vinařských zemí a oblastí za výhodné ceny. Ať už hledáte červené, bílé, růžové, nebo dokonce šumivé víno jako jsou Champagne, Prosecco a Cava, najdete je na „vinovyhodne.cz“. Objednávka je vždy doručena do 2 pracovních dnů a v Praze dokonce v ten samý den při objednání do 12:30. Zajímavostí jsou ochutnávkové balíčky méně známých vín za příjemnou cenu. Jsou pečlivě sestaveny a poskytují vynikající příležitost seznámit se s něčím novým. Nabídka těchto degustačních balíčků je široká. Jsou to například speciálně vybraná vína z nových vinařských oblastí, balíčky dle typů vína, jako je například ochutnávkový balíček růžového, nebo sezónní výběr vín vhodných například pro letní popíjení. Zákazníci mají možnost vytvořit si z dostupného sortimentu svůj vlastní degustační balíček. Stačí zaslat e-mail s výběrem vín na „objednavky@vinovyhodne.cz“. 

Pokud se výjimečně stane, že zákazník není spokojen s objednávkou, nebo pokud zákazník není spokojen s objednaným vínem, může jej zdarma poslat zpět, přičemž mu vrátí plnou částku. Více na www.vinovyhodne.cz.

A je toho mnohem více: za to, že pozvete přátelé, a to se sakra vyplatí- za pozvání dostanete 400 Kč, které si můžete rozdělit a a ochutnávat společně, aneb víno utužuje přátelství

Další věcí, co nás hodně baví, jsou speciální nabídky: Nyní máte možnost smočit rtíky ve vybraných lahodných mocích z francouzských svahů- VIVE LA FRANCE- ceny jsou asi tak stejně tak příjemné, jako víno samo o sobě!

Ale teď to nejduležitější SOUTĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚŽ o VOUCHER na 1000 Kč!

Více se dozvíte v sekci soutěží: zde

 

Tak přátelé do toho, držíme palce a nezapomeňte „ In vino veritas “

 

 

 

                 

 

   
Close
1,00% CashCoins
30% popust na vse izdelke znamke Gourmet v Zoohit!
Kód:GOURMET-30
ZÍSKEJ 1,50% CASHCOINS Bonami.cz
visit register click