ZÍSKEJ 5,00% CASHCOINS House
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
Co takhle dát si Gastropodzim
28/09/2016

Co takhle dát si Gastrpodzim?

Co si budeme nalhávat, léto už zamávalo bílým šátečkem. Nicméně není třeba zalezát do nory a odevzdat se zimnímu spánku. Zpříjemněme si podzim dobrým jídlem a pitím.

Nejen listí se propůjčuje barevným kreacím, stejně barevná, zábavná a pestrá může být i vaše kuchyně. Naočkujte si prosti sychravu pořádnou injekci kulinářské vakcíny a k tomu ještě sklenku mladého rozverného vína!

Seznamte se s českým gentelmanem, který je bezesporu pravým gurmánem- MYFOOD!

Tento gastro skvost věří, že každý může jíst dobře a za tímto tvrzením si tvrdě jde. Nemusíte se cpát kaviárem a ústřicemi, aby vaše kuchyně odrážela luxus. Jde to i jinak! MYFOOD nabízí ve svém eshopu kvalitní potraviny, které pečlivě a s láskou vybírá. Tohle je jeho manifest za dobré jídlo:

 

MILUJEME DOBRÉ JÍDLO

Jsme mlsní a také hodně zvědaví. Zajímá nás kdo, z čeho, kdy a jak vypěstoval, odchoval či vyrobil to, co jíme. Poznáme kvalitu a po vás chceme totéž. Společně pak můžeme dobré jídlo povýšit na kulinární zážitek.

JSME LOKÁLNĚ SVĚTOVÍ

Neustále ochutnáváme a porovnáváme. Obdivujeme tradiční lahůdky i vyhledáváme nové, a to jak domácí, tak ze světa. Chceme jíst české maso, francouzské sýry a italské prošuto.

 

POTĚŠENÍ JE NA VAŠÍ STRANĚ

Rádi bychom, abyste si užili každou návštěvu. Zkoumejte, ochutnávejte, ptejte se nás na cokoliv. Co víme, povíme. Co nevíme, zjistíme.

ROZUMNÝ NÁKUP

Plýtvání dobrým jídlem je podle nás osmý hřích. Nakupujte prosím tak, abyste měli dobrý důvod se k nám zase brzy vrátit. Rádi vás uvidíme a vy budete jíst vždy čerstvé a chutné jídlo.

 

DOBRÉ JÍDLO S DOBROU CENOU

Ať už si k nám zajdete na skvělý oběd nebo pro kus mladého, ale vyzrálého býčka, náš cíl je stejný – váš spokojený úsměv. Proto nabízíme dobré jídlo a pití za rozumnou cenu, která odpovídá jeho kvalitě, původu a lidské péči.

LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT

Milujeme dobré jídlo jako vy, a proto si přejeme, abyste se k nám často a rádi vraceli. Chceme vás inspirovat i naslouchat vašim přáním. Zkrátka aby nám to vydrželo, dokud nás plný žaludek nerozdělí.

 

VLASTNÍ VÝROBA

Naši kuchaři pro vás každý den připravují čerstvé snídaně, obědy a večeře. Protože používají špičkové suroviny, které sami prodáváme, výsledek stojí za to. Víme vše o jejich původu i složení, takže vám můžeme nabídnout vždy jen to nejlepší.

DOBRÉ JÍDLO JE KUMŠT, ALE ŽÁDNÁ VĚDA

Proto vyprávíme příběhy šikovných farmářů, pekařů, zelinářů a dalších drobných producentů, kteří zkrátka umí a svému řemeslu dávají první poslední. Také věříme, že chemie patří do zkumavky, a ne na talíř.

Stačí se jen zakousnout- stante se přítelem MYFOOD a využijte skvělých slev a nabídek, které pro své věrné gastro členy připravuje!

JE LIBO SKLENIČKU VÍNA?

A protože podzim přeje vínu a my si přejeme abyste byli veselí a spokojení, přinášíme Vám Top nabídku z předního online shopu, který je tím pravým someliérem na českém trhu.

Podejte si virtuální ruce a seznamte se- Víno výhodně!

Nejenže si můžete být jisti, že v tomto obchodě nikdy nedostanete žádný nekvalitní patok (tady mají víno opravdu rádi), ale ještě k tomu také, že ho nakoupíte za tu nejlepší cenu na trhu! Víno výhodně za nejlepší cenu ručí svou vinnou ctí.

 

TAK CO MYSLÍTE...TŘEBA TEN PODZIM S TĚMI GASTRO ZÁŽITKY NEBUDE TAK ŠPATNÝ!

 

 

   
ZÍSKEJ 6,00% CASHCOINS Blueroad.cz
visit register click