ZÍSKEJ AŽ 6,00% CASHCOINS BIBLOO.CZ
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
CashbackDeals.cz je online!!!
01/07/2016

CashbackDeals.cz je online!!!

Online nakupování s cashbackem a  slevami, sen každého, kdo rád nakupuje přes internet! Super slevy a cashback, tedy kredity, které vám připíšeme za každý váš nákup, nebylo nikdy jednodušší. Stáčí pár kliků a všechny výhody jsou Vaše!

 Jak to funguje? 
Pokud navštívíte CashbackDeals.cz a kliknete na jednu z registrovaných online prodejen a uskutečníte nákup, CashbackDeals vám vrátí část kupní ceny. Podmínkou těchto úžasných výhod je být členem CashbackDeals. Tím se  můžete stát zcela zdarma! Hledáte další způsoby jak ušetřit a vydělávat? Podívejte se na naše speciální nabídky a slevové kódy!

Ukládáním CashCoins, ušetříte peníze, které můžete používat při dalších nákupech! Kromě nakupování u nás existuje celá řada dalších způsobů jak vydělávat. Abychom vám pomohli objevovat možnosti, jak  vydělávat a šetřit, přinášíme vám malý přehled, jak toho docílit.


Nakupuj a získávej Cashcoins!
Na CashbackDeals najdete více jak 500 přidružených obchodů, které vám za vaše nákupy vrátí peníze v podobě cashcoins. Navštivte online obchody přes váš účet, nakupujte a my vám vydělané cashcoins připíšeme na konto u CashbackDeals. Aby vám žádná sleva a výhodná sleva neutekla, budeme vás průběžně o všech nabídkách informovat.


Řekni to kamarádům

Nakupování je mnohem zábavnější, když ho sdílíme s přáteli! Chcete se podělit o cashback nabídky a nekonečnou řadu slev se svými přáteli? Je to jednoduché! Pozvěte všechny své přátelé, kteří rádi výhodně nakupují a my vás za každého kamaráda, který se u nás zaregistruje odměníme cashcoins. Sdílejte své oblíbené Cashback nabídky na Twitteru nebo třeba Facebooku a my vám za každé sdílení připíšeme 0,01 cashcoins.

Zaplatíme Ti, když si přečteš email!

Nejlepší informativní emaily jsou takové za, které dostanete zaplaceno, jen za to, že si je přečtete!

Stačí kliknout na email a my vám za tu „námahu“ připíšeme 0.01 cashcoins.

 

Tvůj názor nás zajímá! Řekněte nám, které obchody byste rádi doporučili ostatním a kterým se radši vyhnout!


Vaše zkušenost a míra spokojenosti s online nákupem je pro nás a ostatní uživatele nesmírně důležitá! Když se námi o ni podělíte, prostřednictvím napsání hodnocení, odměníme vás. Napište, jak jste byli spokojeni se servisem, průběhem nákupu, produktem či službou a my vám darujeme 0,10 cashcoins!

Klikej a získej cashcoins!


Každý den se na stránkách CashbackDelas objevují nové bannery. Pouhým kliknutím na ně si vyděláte extra cashcoins!
Řekni nám Tvůj názor!


V CashbackDeals oceňujeme každý názor, myšlenku a nápady našich uživatelů!

Sdílejte s námi a ostatními uživateli váš názor na CashbackDeals a to, jak jste spokojeni s vyděláváním cashcoins. To napomůže ostatním rozhodnout se, zda se k nám připojit a začít vydělávat. Za podání takového „svědectví“ vám připíšeme 0.40 cashcoins.


A co ještě?
Za oponou webu CashbackDeals stojí pracovitý tým, který hledá cesty a možnosti pro naše uživatele, jak výhodně nakupovat, šetřit a vydělávat. Sledujte nás a my vám všechny možné způsoby rádi prozradíme!

Mate nápady nebo připomínky? Ozvěte se nám!

 

   
ZÍSKEJ 2,50% CASHCOINS Lelosi
visit register click