ZÍSKEJ AŽ 5,00% CASHCOINS Reebok
A zase ten Valentýn...
07/02/2017

Možná máte na tento svátek svůj názor, chápu Vás…také nejsem příznivcem kýčovitých medvědů, kolínskou naparfémovaných povadlých růžích a vůbec nucených oslav typu „dneska se teda obzvláště milujeme“ a je třeba zarezervovat stůl v hyper drahé restauraci a rozprášit tam pár tisíc za bubliny, ze kterých nás bude druhý den bolet hlava jak křišťálový lustr a steak, který připomíná chutí i vzhledem podrážku zabláceného gumáku.

Nicméně je to prostě to tak …příští týden v úterý ten onen love den přijuchá do všech květinářství, restaurací, obchodů a možná i do hlavy vašeho partnera (který samozřejmě každý rok hrdě hlásí, že takovej nesmysl se slaví v Americe a , že je mu to úplně jedno…je to přece den jako každý jiný a on není ovce, co se tý davový šílenosti bud účastnit)...

A vy souhlasíte a jste rádi, že máte tak inteligentního druha, kterého podobné „hovadiny“ nezajímají neřeší je. Ale večer mu tak zvláštně září oči…jako by se v nich odrážela jistá dávka neočekoávaného očekávání.

Prostě i když to nepřizná tajně touží po Vašem uznání, romantickém gestu, opětované lásce, steaku co chutná jak nemytá obuv a rudé kytici na kterou má alergii!

Nenechte to náhodě a něco své drahé polovičce nadělte, bude mít radost…vlastně proč si jednou za čas neudělat hezký večer, vyznat si lásku a jednoduše spolu romanticky onen den koexistovat. Je to sice Valentýn, který nikdy neslavíte…ale taky jeden den z 365 dnů v roce, který stejně jako každý jiný by vaši nejdražší měli vědět, že je máte rádi.

Připravili jsme pro Vás inspiraci, kde za skvělé ceny uděláte Vašeho Valentýna šťastnějším.

 

 

   
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
Amable.cz 3,20% CashCoins

Amable.cz

Amable.cz to je E-shop s širokou škálou zlevněného zboží. Zboží z různých sortimentů za ty nejnižší ceny.

K nabídce
Ali Express 3,25% CashCoins

Ali Express

Čínský e-shop AliExpress patří mezi nejlevnější způsoby nákupu zboží z Číny. Funguje na stejném principu jako české Aukro, nebo nejznámější Ebay, či Alibaba.

K nabídce
DealeXtreme 2,00% CashCoins

DealeXtreme

DealeXtreme- Jeden z největších světových e-shopů, který nabízí přes 160 000 produktů za extrémě nízké ceny.

K nabídce
ZÍSKEJ 2,00% CASHCOINS Dermacol.cz
visit register click