Fortuna - Kurzové sázky
A zase ten Valentýn...
07/02/2017

Možná máte na tento svátek svůj názor, chápu Vás…také nejsem příznivcem kýčovitých medvědů, kolínskou naparfémovaných povadlých růžích a vůbec nucených oslav typu „dneska se teda obzvláště milujeme“ a je třeba zarezervovat stůl v hyper drahé restauraci a rozprášit tam pár tisíc za bubliny, ze kterých nás bude druhý den bolet hlava jak křišťálový lustr a steak, který připomíná chutí i vzhledem podrážku zabláceného gumáku.

Nicméně je to prostě to tak …příští týden v úterý ten onen love den přijuchá do všech květinářství, restaurací, obchodů a možná i do hlavy vašeho partnera (který samozřejmě každý rok hrdě hlásí, že takovej nesmysl se slaví v Americe a , že je mu to úplně jedno…je to přece den jako každý jiný a on není ovce, co se tý davový šílenosti bud účastnit)...

A vy souhlasíte a jste rádi, že máte tak inteligentního druha, kterého podobné „hovadiny“ nezajímají neřeší je. Ale večer mu tak zvláštně září oči…jako by se v nich odrážela jistá dávka neočekoávaného očekávání.

Prostě i když to nepřizná tajně touží po Vašem uznání, romantickém gestu, opětované lásce, steaku co chutná jak nemytá obuv a rudé kytici na kterou má alergii!

Nenechte to náhodě a něco své drahé polovičce nadělte, bude mít radost…vlastně proč si jednou za čas neudělat hezký večer, vyznat si lásku a jednoduše spolu romanticky onen den koexistovat. Je to sice Valentýn, který nikdy neslavíte…ale taky jeden den z 365 dnů v roce, který stejně jako každý jiný by vaši nejdražší měli vědět, že je máte rádi.

Připravili jsme pro Vás inspiraci, kde za skvělé ceny uděláte Vašeho Valentýna šťastnějším.

 

 

    Share on Google+
Momentálně nejlepší cashbackové nabídky:
OKAY.cz 3,00% CashCoins

OKAY.cz

Od našeho založení v roce 1994 jsme se stali nejúspěšnější společností na trhu elektra. Nyní nakupujte se slevou.

K nabídce
Amable.cz 3,20% CashCoins

Amable.cz

Amable.cz to je E-shop s širokou škálou zlevněného zboží. Zboží z různých sortimentů za ty nejnižší ceny.

K nabídce
Ali Express 3,50% CashCoins

Ali Express

Čínský e-shop AliExpress patří mezi nejlevnější způsoby nákupu zboží z Číny. Funguje na stejném principu jako české Aukro, nebo nejznámější Ebay, či Alibaba.

K nabídce
  Equabank
Close
10,00% CashCoins
Erex24 - sleva 60 Kč!
Kód:DSK38
Fortuna - Kurzové sázky
visit register click