ZÍSKEJ AŽ 3,50% CASHCOINS PARYS.cz
Zaregistruj se a my ti jen za členství připíšeme 60,00 CashCoins
Nápověda
A po Vánocích...OSLAVA!
25/12/2016

A po Vánocích...OSLAVA!

Úspěšně jste přežili Vánoce- nezardousili jste se kostí, bez větších nervových potíží absolvovali návštěvu „milovaných“ příbuzných a svařákem jste potřísnili pouze  2 svetry? GRATULUJEME! To je třeba oslavit! Ještě, že po Vánocích následuje Silvestr, který si tak nějak oslavu žádá. 

A že ještě nevíte kam a nechce se Vám opět jako každý rok zavírat se před světem, neb Váš soused trpí pyromanní a je tedy velmi rizikové onen slavný den vystrčit byť nosní dirku ze dveří. Nevadí, máme pro Vás pár tipů, jak si dát Silvestra trochu jinak. Představujeme ochutnávku Silvestra z menu TRAVELIST.

 

offerJAZZ v hotelu Ellington:

Proslulý berlínský hotel ve stylu Bauhaus jen pár kroků od hlavních městských atrakcí – snídaně a uvítací drinky v ceně

Louis Armstrong, Ella Fitzgeraldová a pochopitelně sám Duke Ellington, jehož jméno nese tento legendární berlínský hotel, který byl poprvé otevřen ve 20. letech - všechny tyto jazzové hvězdy byly během svého pobytu v německém hlavním městě ubytovány právě zde. Pro fanoušky synkopové hudby zde čeká také populární klub West Berlin a rozhlasové studio. Ale jazz není všechno. Čtyřhvězdičkový hotel Ellington je také vzorkem skvělé modernistické architektury ve stylu Bauhaus, udržovaný v duchu moderního minimalistického stylu s luxusním nábytkem na míru XXI století. 

Výborná lokalita v samotném srdci západního Berlína - jen pár kroků od obchodního domu KaDeWe a bulváru Kurfuerstendamm – umožňuje neomezeně navštěvovat a zkoumat městské poklady a pamětihodností. K dalším památkám a atrakcím města se dostanete rychle metrem - nejbližší stanice je pouhých 5 minut chůze od hotelu. A pokud se po dni stráveném na prohlídkách města nebo na nákupním šílenství budete stále cítit plní sil, můžete si zajít do dobře vybavené zdejší posilovny nebo si dát drink na terase a nasávat jedinečnou atmosféru Berlína.

Elegantní hotel v docházkové vzdálenosti od centra půvabné dolnoslezské metropole

 

Navštivte s námi Vratislav a obdivujte krásy této dolnoslezské metropole, která byla od 14. do 18. století součástí zemí Koruny České. Současnou podobu Vratislavi dramaticky ovlivnilo především 20. století, kdy bylo toto původně německé město značně poničeno válkou, kompletně vysídleno a dosídleno novými polskými obyvateli, kteří pocházeli hlavně z dnes ukrajinského Lvova. I přes tyto události si Vratislav dodnes zachovala svou půvabnou atmosféru a velké množství krásných památek.

Objevujte nádherné staré město, půvabné ostrovy na Odře s impozantní katedrálou sv. Jana Křtitele, unikátní Halu století z roku 1913 zapsanou na seznam světového dědictví UNESCO či působivou zoologickou zahradu s obrovským oceanáriem, kde se můžete procházet pod mořskou hladinou.

A co takhle Wellness a ticho?

Hotel Uzdrowiskowy St. George ***

 

Komfortní hotel v národním parku Stolové hory - polopenze a vstup na bazén zdarma

Údajně smrková zeleň dokonale uklidňuje nervy a lázeňské mikroklima je nezbytné pro úspěšnou regeneraci vitálních sil. Obojí najdete v malebném městečku Kudowa-Zdrój ve Stolových horách. 

Můžete se o tom přesvědčit na vlastní kůži, když se ubytujete v útulném hotelu situovaném v přírodě mezi horami, kde na Vás čeká nejen ticho, klid a pohoda, ale také bazén, spa, skvělé jídlo a mnoho atrakcí. Dostanete se sem z Prahy za pouhé 2 hodiny.

A že jste si pořád ještě nevybrali? Nevadí, omrkněte nabídku na Travelistu, je tam toho mraky!

Vše nejlepší do NOVÉHO ROKU 2017, přátelé!

 

 

 

   
 
Close
až 3,00% CashCoins
Black Week až do -50% na Sportano.cz
Kód:BLACK
ZÍSKEJ 1,50% CASHCOINS ZOOT.cz
visit register click